Відлуння війни. На місці будівництва заводу Tesla знайшли бомби

Влада Німеччини стверджує, що 85 кілограмів боєприпасів Другої світової війни були знайдені на місці, де Tesla планує побудувати свій перший європейський завод.

За оцінкою чиновників в Бранденбурзі, ще близько 25 бомб можна знайти недалеко від будівництва на околиці Берліна.

Вже знайдені сім американських снарядів часів Другої світової війни.

Тисячі бомб, скинутих на нацистську Німеччину американськими, британськими і радянськими військами, залишаються небезпечними навіть через 75 років після закінчення війни.

Тільки на цьому тижні загонам саперів довелося евакуювати частини центрального Кельна та Берліна, щоб знешкодити боєприпаси, виявлені під час будівельних робіт у містах.

Майданчик для планованої Gigafactory Tesla в Грюнхайді була недавно оцінена майже в 41 млн євро ($ 45 млн). Компанія хоче почати виробництво 150 000 електромобілів на рік з середини 2021 року і планує збільшити це число до півмільйона в рік.

300 га землі в Грюнхайді, де американський виробник планує побудувати завод, густо вкриті лісом. У лісі живе багато тварин, включаючи зникаючий вид летючої миші. Тому Tesla повинна переселити тварин і, вирубавши ліс, посадити в якості компенсації в три рази більше дерев.

Багатьом місцевим жителям прийдешні зміни не подобаються, тому раніше вони влаштували акцію протесту.

Новини по темі

Rockstar випустить нову Grand Theft Auto в березні 2020 року.

Після невеликої паузи гра повернеться в Steam і з'явиться в Rockstar Games Launcher у вигляді перевидання Grand Theft Auto IV: Complete Edition

1

Названа найбільш недооцінена функція будь-якого смартфона в 2020 році.

Камера вашого смартфона, час автономної роботи і яскравість екрану залежать не тільки від датчиків, батареї і пікселів

1

У США помер розробник, який створив команди Ctrl+C та Ctrl+V.

В Apple Теслер провів 17 років та став головним науковцем компанії

1

Автомобілі Tesla суттєво подешевшають

Компанія Tesla вирішила відмовитися від використання дорогого кобальту при створенні акумуляторів, що дозволить істотно знизити собівартість своїх електромобілів.Раніше подібний підхід компанія застосовувала тільки для створення промислових батаре...

1

Реактивна людина встановив неймовірний рекорд висоти польоту.

Пілот Вінс Реффет встановив рекорд висоти польоту в 1800 метрів на реактивному ранці Jetman

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie