Посол ЄС побачив позитивну динаміку українського бізнес-клімату.

Посол ЄС в Україні відзначив значні успіхи в українському законодавчому процесі, які покращують бізнес-середовище.

Посол Європейського Союзу в Україні Матті Маасікас задоволений динамікою поліпшення бізнес-клімату в країні, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Новий уряд, новий президент взяли на себе зобов’язання покращувати бізнес-клімат. Є значні успіхи в законодавчому процесі, який відбувається в парламенті, якщо говорити про поліпшення бізнес-середовища та про боротьбу з корупцією», — сказав він.

Серед основних проблем, які слід вирішити Україні, Маасікас назвав досягнення верховенства права, боротьбу з корупцією. При цьому він зазначив, що в цьому напрямку бачить позитивні тенденції.

«Динаміка позитивна — якщо говорити про закон про незаконне збагачення. Крім цього, є інші приклади — боротьба з відмиванням коштів», — додав посол.

Як повідомлялося, Україна у 2019 році піднялася на 7 пунктів у рейтингу Doing Business, зайнявши 64-е місце.

Завантаження…

«Медійна програма в Україні» фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Новини по темі

Українцям, що досягли 18-річчя, у «Слуги народу» запропонували виплачувати стартовий капітал.

Кошти на виплати будуть надходити з податків від продажу корисних копалин

2

Міжнародні резерви за місяць скоротилися на $2,1 млрд.

З початку року розмір міжнародних резервів скоротився на 378,47 млн доларів.

1

«Нафтогаз» планує звільнити одного з топ-менеджерів.

НАК «Нафтогаз України» розмірковує над звільненням виконавчого директора Юрія Вітренка. Держкомпанія підшукує кандидата, який би взявся за процес у Гаазі проти РФ через експропріацію «Чорноморнафтогазу». Кадрові зміни у керівництві можуть бути пов...

1

Більшість не доживе: експерт вказав на проблему з пенсіями в Україні.

Пенсія в Україні “світить” далеко не всім чоловікам, тому що із-за підвищення пенсійного віку вони можуть просто до неї не дожити. Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку думку висловив експерт з соціальних реформ Андрій Павловський. Він підкр...

3

Борги перед «Енергоатомом» ведуть до затримки виплат зарплат працівникам компанії – «Атомпрофспілка».

До такої ситуації призвели неплатежі з ринку та падіння споживання електроенергії

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie