КНДР закликала громадян Південної Кореї усвідомити "мерзенне нутро" США

Експрес
КНДР закликала громадян Південної Кореї усвідомити
Громадяни КНДР і Південної Кореї повинні усвідомити "мерзенне нутро й агресивну сутність США". Про це йдеться в заяві влади Північної Кореї, опублікованій Центральним телеграфним агентством Кореї (ЦТАК), повідомляє РІА "Новости". Пише Кореспондент.
ЦТАК відзначає, що США нарощують збройні сили навколо Корейського півострова, направляють авіаносці Рональд Рейган і Карл Вінсон, а також мають намір послати в західний район Тихого океану авіаносець Стенніс.
Крім того, за даними ЦТАК, до Корейського півострова стягуються вертольотоносці, здатні висадити десант у масштабах однієї дивізії.
"Усі ці дії США нагадують вовка, що бродить і очікує зручний момент біля паркану чужого будинку, де справляють весілля, а для наших артилеристів підрозділу Хвасон, які беруть на приціл не тільки острів Гуам, а й материкову частину США, такі об'єкти є найкращою мішенню" , - йдеться в заяві.
Пхеньян закликав всю корейську націю виступити проти спроб США наростити збройні сили і почати війну з КНДР.
На думку ЦТАК, дії США говорять про намір перешкодити позитивним тенденціям, що намітилися останнім часом у відносинах між двома країнами.
"Антиоб'єднувальна сутність США ні на йоту не змінилася і сьогодні. І цього разу США на вигляд сказали, що вони "підтримують" переговори між Північчю і Півднем, а в дійсності намагаються перегородити поліпшення міжкорейських відносин, мобілізуючи великомасштабні агресивні збройні сили навколо Корейського півострова" , - наголошується в заяві.
Як повідомляв Корреспондент.net, 9 січня КНДР і Південна Корея провели переговори про можливості поліпшення відносин у різних сферах, в тому числі і про приїзд північнокорейської команди в лютому на Олімпіаду в південнокорейський Пхенчхан.
Наступний етап переговорів запланований на 15 січня.