В Україні вперше погіршилися споживчі настрої після перемоги Зеленського на виборах.

візок у магазині У Польщі не працюють більшість магазинів

Споживчі настрої українців в жовтні 2019 року погіршилися вперше після президентських виборів

Про це йдеться в огляді дослідного агентства Info Sapiens, пише Еспресо.

Так, в жовтні споживчі настрої знизилися на 1,6 п. Порівняно з вереснем, показник досягнув 95,9 за 200-бальною шкалою, тоді як рік тому цей показник був на рівні 56,9.

Зокрема, погіршилися очікування українців щодо курсу гривні на найближчі три місяці: індекс девальваційних очікувань виріс на 13,7 п. – до 129,3.

Жовтневий показник індексу очікувань динаміки безробіття зріс на 0,5 п. – до 111,6, а індекс інфляційних очікувань – на 2,3 п., До 179,1.

У цілому, за даними дослідження, індекс поточного становища в жовтні виріс на 0,1 п. – до 88,1, в тому числі індекс поточного особистого матеріального становища знизився на 0,7 п. – до 82,6.

У той же час в жовтні українці були більш схильні робити великі покупки: у порівнянні з вереснем індекс доцільності таких покупок виріс на 0,9 п. І встановився на позначці 93,7.

За даними Держстату, індекс економічних очікувань в жовтні скоротився на 2,7 п. І склав 101,1. Зокрема, три його складових також показали зниження: індекс очікуваних змін особистого матеріального становища впав на 5,1 п. – до 92,8, індекс очікуваного розвитку економіки на найближчий рік – на 2,4 пункту, до 105,1, індекс очікувань розвитку економіки країни на найближчі п’ять років – на 0,6 п. до 105,3.

Новини по темі

Ніякого снігу: синоптики потішили прогнозом погоди в Україні.

У західних областях можуть пройти дощі

2 1

Якщо не буде Збройних Сил України, то і Незалежності не залишиться.

Хороша у нас Армія. Люблю її. Вітаю з Днем ЗСУ!!!

1 1

Рятівник людства? Вчені зробили дивну заяву про алкоголь.

Вони розповіли про мавп, які "вживали спирт"

1 1

Новости Крымнаша. Дякую вам, що в мене є можливість відчувати Україну поруч

Гоблин объявил 31 декабря в Крыму выходным днем, а субботу 28 декабря — рабочим. С барского плеча, так сказать

1 1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie