Логвинський назвав першочергове завдання Росії в ПАРЄ

Тиждень 1

Головною метою Росії в Парламентській асамблеї Ради Європи є зняття санкцій, оскільки вони вартують мільярдів російській економіці. Таку заяву зробив народний депутат, заступник голови постійної делегації України в ПАРЄ Георгій Логвинський в інтерв’ю Укрінформу.

"Росія докладає титанічних зусиль не для повернення до Ради Європи, для них першочергове завдання – це зняття санкцій, які вартують їм мільярдів", - сказав Логвинський.

Нардеп зазначив, що одним із способів до цього є спроби підірвати довіру до України в організації, зокрема за його прогнозом, може бути використано ситуацію, що склалася з арештом Надії Савченко.

"До речі, певною несподіванкою є те, що офіс пана Аграмунта – попереднього президента Парламентської асамблеї Ради Європи - почав задавати запитання про те, що сталося з пані Савченко. Він уже вказав, що Савченко була депутатом Парламентської асамблеї, працювала в Страсбурзі", - зауважив Логвинський.

Також нардеп навів свою версію можливого формулювання ситуації навколо Савченко.

"Ви від нас вимагали звільнення Савченко. Росія казала, що вона терорист, ви казали, що вона – боєць і герой України. За нашою допомогою, під міжнародним тиском, її звільнили, але тепер сама Україна каже, що вона терорист. Так може, не все, що Україна каже, це правда. Може, згодом Україна може визнати власну помилку й в інших питаннях", - виклав Логвинський можливий розвиток подій.

Нагадаємо, раніше президент Парламентської асамблеї Ради Європи Мікеле Ніколетті засудив анексію РФ українського Криму та закликав країни-члени РЄ до участі у розслідуванні хіматаки на екс-шпигуна Сєргєя Скріпаля та його дочки на території Великої Британії.