Для «слуг народу» найняли американських лобістів – «Схеми».

Лобісти американської компанії "Finsbury Glover Hering" у 2021 році надаватимуть консультації та підтримку партії "Слуга народу" за 50 тисяч доларів на місяць.

Джерело: журналісти програми "Схеми" з посиланням на сайт Міністерства юстиції США, на якому оприлюднені відповідні документи

Деталі: Громадська організація "Центр трансатлантичної взаємодії та діалогу", засновниками якої є помічники двох нардепів із фракції "Слуга народу", у лютому підписала контракт із американською компанією Finsbury Glover Hering.

Згідно з ним, "Finsbury Glover Hering" має "забезпечити урядові відносини" та надавати "стратегічне консультування і підтримку громадській організації та політичній партії "Слуга народу" для сприяння діалогу, обміну та іншим взаємодіям між членами українського парламенту та їхніми колегами та іншими посадовцями в США та міжнародними організаціями".

У договорі вказано, що це також "може включати лобіювання, просування, підготовку та розповсюдження інформаційних матеріалів".

Вартість послуг лобістів, згідно з контрактом, становить 50 тисяч доларів на місяць, а сама угода діятиме до кінця року – і в разі її повного виконання сумарно складатиме 550 тисяч доларів (понад 15 мільйонів гривень).

Контракт діятиме до 31 грудня 2021 року і може бути продовжений за згодою сторін.

Також громадська організація бере на себе всі позапланові витрати, пов’язані з транспортом, харчуванням, проживанням, організацією конференц-зв’язку тощо.

Сторони можуть припинити дію цього контракту через три місяці після його підписання без вказання на те причин, письмово повідомивши про це за місяць до розірвання угоди.

ГО "Центр трансатлантичної взаємодії та діалогу" створена за місяць до підписання контракту з американськими лобістами – наприкінці грудня минулого року.

Як вказано у договорі, оприлюдненому на сайті Мінюсту США, вона фінансується "українськими приватними особами та комерційними структурами".

Засновники ГО – Павло Великоречанін та Станіслав Костюченко. Це – помічники народних депутатів від "Слуги народу", відповідно – Олександра Ткаченка та Івана Шинкаренка, які є членами парламентського комітету з питань антикорупційної політики.

Інформації про іншу діяльність цієї громадської організації в публічному просторі немає.

Організація зареєстрована в Києві, на вулиці Круглоуніверситетській, 7. Ще однією адресою організації у документах Мінфіну США вказано конгресно-виставковий центр "Парковий" у Києві, який є офісом партії "Слуга народу".

Компанія "Finsbury Glover Hering" утворилася в результаті злиття трьох компаній. Одну з них – Glover Park Group – у 2007 році наймав "Блок Юлії Тимошенко" (послуги лобістів коштували їй щонайменше 30 тисяч доларів), а у 2009 році Грузія для налагодження контактів з американськими конгресменами та допомоги з позиціонуванням у ЗМІ.

Журналісти звернулись до народних депутатів Ткаченка та Шинкаренка з проханням уточнити, хто профінансував залучення американських лобістів для партії "Слуга народу".

Ткаченко коментаря поки не дав, а Шинкаренко знає лише, що Костюченко очолює ГО, а чим організація займається і хто її фінансує – нібито не знає, бо це не його справа.

Самі помічники депутатів Великоречанін та Костюченко на запитання журналістів також поки не відповіли.

Звіт партії "Слуга народу" за четвертий квартал 2020 року, коли була створена ГО, на сайті НАЗК досі не опублікований на підставі того, що в країні діє карантин.

Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

Новини по темі

Бойовики на Донбасі блокують майже всі КПВВ – штаб ООС.

У штабі ООС повідомляють про блокування проросійськими окупантами роботи контрольних пунктів "Щастя", "Золоте", "Гнутове", "Майорське", "Мар’їнка", перетинати лінію розмежування можна через "Станицю Луганську" та "Новотроїцьке".

Українська правда

Дзвінок Оксані Марченко - Вечірній ПреЗЕдент

Дзвінок Оксані Марченко - Вечірній ПреЗЕдент

Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️ #ВечірнійпреЗЕдент

Поліція розслідує обставини пожежі в лікарні у Чернівцях.

Поліція розслідує обставини пожежі в лікарні у Чернівцях.

В Чернівецькій лікарні, де лікують хворих на COVID-19, спалахнула пожежа. Один пацієнт загинув, ще один – в реанімації. Поліція розслідує обставини пожежі. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у ...

3 1

У СІЗО, де перебуває Стерненко, спалахнула пожежа

У СІЗО, де перебуває Стерненко, спалахнула пожежа

В одеському СІЗО, де перебуває активіст Сергій Стерненко, сталася пожежа. Вогонь спалахнув у підсобному приміщенні для господарського інвентарю. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 2...

Pernatiz про Одесу, україномовність, фінгал на сцені та знайдену на розкопках дружину / Чьоткий Кач.

Pernatiz про Одесу, україномовність, фінгал на сцені та знайдену на розкопках дружину / Чьоткий Кач.

Youtube-канал Pernatiz: Скільки коштує кілограм музики? Поезія, що перевертає світ, співпраця з тими, чиї імена називати не можна. А ще: україномовність в Одесі, пожежа в будинку профспілок. На ці та багато інших тем ми поговорили з Максом Ячмінем...

Від льодовика в Антарктиді відколовся айсберг більший за Київ.

Від льодовика в Антарктиді відколовся айсберг більший за Київ.

В Антарктиді відколовся найбільший за 50 років айсберг. Він складається з понад 300 мільярдів тонн льоду. Його площа становить 1 270 квадратних кілометрів, що більше ніж Київ. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Ins...

«Венедіктова – чума!» ,  «Стерненку – Волю!» : як у Києва протестували за звільнення активістів.

«Венедіктова – чума!» , «Стерненку – Волю!» : як у Києва протестували за звільнення активістів.

Стерненку – волю! На акцію підтримки засудженого активіста в середмісті столиці зібралося до 10 тисяч людей. Учасники впевнені, що 7 років буцегарні Сергію Стерненку дали незаконно і що суддя керувався політичними вказівками зверху. Засудженого вв...