Волонтер просить допомогти чоловікові з величезною пухлиною на обличчі (фото)

Експрес 2
Волонтер просить допомогти чоловікові з величезною пухлиною на обличчі (фото)
Відома українська волонтер Оксана Льода попросила всіх небайдужих людей допомогти хворому чоловікові у Львові. Він потребує термінової допомоги лікарів, а також в одязі 52-го розміру і взуття 47-48 розмірів. Про це українка написала на своїй Facebook-сторінці.
У чоловіка на обличчі величезна пухлина, він дуже соромиться, дав зробити фото після наполегливих умовлянь. "Сьогодні я зважилася його зупинити. Мало часу і шалений хвилювання завадили відразу випитати все, тому зараз коротко - Олег, 40 років. Чоловік бідує, влаштуватися на роботу з його недоліком важко. Дозволив зробити фото, коли сказала, що зроблю все, щоб йому допомогти. Дала 300 грн. (Більше просто не було при собі) і Олег заплакав. Взагалі, він схожий у своїй беззахисності на дитину і дуже потребує в простому людському спілкуванні і розумінні. Мобільника немає, тому домовилися про зустріч у четвер тоді вже спробую з'ясувати деталі", - описала ситуацію волонтер.
Оксана попросила всіх, хто може допомогти, не проходити повз. "Звертаюся за допомогою до медиків (в першу чергу - львівських), панове, прошу в лічку, направте, які обстеження та аналізи слід зробити в першу чергу! Якщо хтось погодиться допомогти безкоштовно, буду дуже вдячна. Якщо ні - озвучте ціну питання. 2. Потрібна одяг і особливо взуття!!! Одяг - приблизно п'ятдесят другий розмір, взуття - 47-48. Буду щиро вдячна за перепост, рада та речі!" - написала волонтер.