Окупанти переобрали "главу" Криму та спікера "парламенту".

2

"Спікером кримського парламенту" знову став Володимир Константинов.

Окупований Росією Крим знову очолив призначений Кремлем Сергій Аксьонов.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Як зазначається, президент Росії Володимир Путін вніс на розгляд кримського "парламенту" три кандидатури: кандидата від Комуністичної партії Росії Сергія Богатиренка, представника Ліберально-демократичної партії Росії Павла Шперова та Аксьонова.

Зрештою 74 "депутати парламенту" віддали чинному "главі Криму" 74 голоси, Шперову - 10 і Бондаренку - 5. Аксенов обраний на новий п’ятирічний термін.

Окрім цього "спікером кримського парламенту" знову став Володимир Константинов.

Нагадаємо, за підсумками "виборів", які відбулися в окупованому Криму 8 вересня, до так званого парламенту Криму пройшло шість політичних сил. Із севастопольського списку "Єдиної Росії", яка виграла "вибори", депутат Держдуми Дмитро Саблін і колишній командувач Чорноморським флотом Росії Олександр Вітко відмовилися від своїх мандатів.

Керівництво Євросоюзу, країни ЄС та Грузія заявили про невизнання російських "виборів" у Криму невизнання так званих виборів, організованих Росією.

Новини по темі

Прикордонники затримали на Дунаї румунський катер-порушник із громадянами країн ЄС на борту.

1

Українські прикордонники затримали на Дунаї румунський катер із громадянами країн ЄС на борту, який порушив держкордон.

Українські заробітчани потрапили в ДТП в Угорщині

2

В Угорщині бус з українцями вилетів з траси та врізався у дерево. У ДТП потерпіло 10 людей. Про це повідомили в угорській поліції.

Держстат переведено в управління Дубілету

2 2

Уряд підпорядкував Державну службу статистики міністру Кабінету міністрів Дмитру Дубілету. Таке рішення було ухвалено у неділю, 20 жовтня, на засіданні уряду. «Сьогодні ми на засіданні Кабміну трохи перерозподілили органи влади між міністрами. Від...

В Україні набув чинності закон про дезертирство

1 2

Сьогодні в Україні набули чинності зміни до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», які регламентують питання дезертирства. Згідно із законопроектом №1227, опублікованому 19 жовтня у Голосі України, військовослужбовці, ...