В Європі змінилася трійка лідерів за поширенням COVID-19.

За минулу добу у світі діагностували понад 359 тисяч нових випадків захворювання на коронавірус. Найбільше хворих виявили в Індії, Бразилії, Аргентині, в Європі лідери за поширенням хвороби – Росія, Британія, Франція.

Джерело : дані сайту Worldometers

Деталі : Зокрема, в Індії зафіксували понад 91 тисячу нових інфікувань, у Бразилії – понад 52 тисячі, а в Аргентині – майже 31 тисячу випадків.

Окрім того, понад 18 тисяч хворих зареєстрували у Колумбії. Далі за кількістю хворих у рейтингу знаходяться США та Росія.

Україна серед країн світу займає 37 місце за кількістю нових інфікувань, серед країн Європи – 7 позицію.

Трійка лідерів за поширенням вірусу в Європі за добу сформована таким чином: Росія (майже 10 тисяч нових хворих), Британія (понад 6 тисяч), Франція (понад 6 тисяч).

У світі померли за добу понад 10 тисяч осіб, у яких підтвердили коронавірус.

За весь час пандемії вилікувались від недуги 158 136 341 особа. Наразі нараховується майже 13 млн активних випадків захворювання.

З початку пандемії підтверджено 3 762 759 смертей від COVID-19.

Нагадаємо : За добу 6 червня у світі зафіксували 310 795 нових випадків COVID-19.

Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

Укол для скептиків: як світ мотивує прищепитися - Час за Гринвічем.

Укол для скептиків: як світ мотивує прищепитися - Час за Гринвічем.

Світ частково, але вже рушив на шлях життя допандемічних часів. Covid-сертифікати та відновлення сполучення саме припали на період літнього відпочинку. Утім, уже за кілька місяців ситуація може знову змінитися. І єдиний вихід – вакцинація. Як у рі...

50 років як знайшли скіфську пектораль: 7 фактів про копію та оригінал.

50 років як знайшли скіфську пектораль: 7 фактів про копію та оригінал.

21 червня 2021 року – 50 років з моменту перебування унікальної скіфської пекторалі в українській колекції коштовних знахідок. Самій прикрасі 2400 років, вона чоловіча і, скоріш за все, належала комусь із царського роду. В Музеї історичних коштовн...

Як медикам, які перехворіли на COVID-19, отримати виплати.

Як медикам, які перехворіли на COVID-19, отримати виплати.

Постраждалі й покинуті. Медики, які захворіли на COVID-19 на робочому місці, не знають як отримати соціальні виплати, гарантовані державою. А йдеться про чималі кошти. Приміром, якщо доведено, що лікар отримав інвалідність унаслідок профзахворюван...

Лицемірство і брехня: бойкот  «1+1»  соратниками Порошенка, Право на правду.

Лицемірство і брехня: бойкот «1+1» соратниками Порошенка, Право на правду.

Політсила Петра Порошенка "Європейська солідарність" оголосила бойкот каналу "1+1". Соратники Порошенка заявили, що більше не ходитимуть на ефіри та не даватимуть коментарів журналістам цього телеканалу. Читати на сайті:

Трійця-2021. Як віряни відзначають Зелені свята у Дніпрі / включення

Трійця-2021. Як віряни відзначають Зелені свята у Дніпрі / включення

Трійцю або Зелену неділю відзначають християни за юліанським календарем. Для вірян - це одне з найголовніших релігійних свят. У народі його називають Зеленою неділею. Ще одна назва - п'ятдесятниця, бо святкують на п’ятдесятий день після Великодня....

В тіні  «слави»  голови ОАСК: чим відзначився заступник Вовка Аблов, Честь і НЕчесть.

В тіні «слави» голови ОАСК: чим відзначився заступник Вовка Аблов, Честь і НЕчесть.

Найвідомішим лауреатом антипремії "НЕчесть тижня" є голова Окружного адмінсуду Києва. Павло Вовк здобув всеукраїнську впізнаваність через розслідування НАБУ та затримання його брата на передачі хабаря. Читати на сайті: