Працює комісія ДСНС: в аеропорту «Бориспіль» стався викид шкідливих речовин.

У зв’язку з обробкою полів у зоні діяльності аеропорту "Бориспіль" аміакомісткими речовинами, за попередніми оцінками, відбулося вивільнення летючих шкідливих речовин. В аеропорту працює комісія ДСНС.

Про це йдеться на сторінці аеропорту "Бориспіль" у Facebook.

"У зв’язку з обробкою полів у зоні діяльності аеропорту та навколишній місцевості аміакомісткими речовинами, за попередніми оцінками, відбулося вивільнення летючих шкідливих речовин", – інформують у прес-службі аеропорту.

Уточнюється, що наразі в аеропорту "Бориспіль" працює комісія ДСНС.

"До отримання висновків за результатами її роботи обслуговування в терміналах аеропорту призупинено", – додали у прес-службі аеропорту.

Громадянам також радять чекати найближчим часом оновлену інформацію і слідкувати за розкладом на онлайн-табло аеропорту за посиланням.

Новини по темі

А дело ведь не в Порошенко

Яркий пример этому - одиозные политики. Исходящие желчью и ненавистью

2 1

Новости Крымнаша. Россияне угробили корабли. Поснимали даже плафоны, розетки и унитазы

“Они своим ходом не идут, россияне их угробили. Поснимали даже плафоны, розетки и унитазы. Так что мы сейчас покажем всему миру варварское отношение россиян”

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie