Мобільні додатки для здоров'я страждають від проблем з конфіденційністю – дослідження.

Додатки для здоров'я та фітнесу, які допомагають користувачам мобільних телефонів відстежувати все, від споживання калорій до дат менструації, можуть отримувати доступ до особистих даних і обмінюватися ними таким чином, що це викликає занепокоєння. Про це свідчать дані дослідженням, опублікованого в British Medical Journal, передає Bloomberg.

Аналіз понад 20 000 додатків показав, що недостатнє розкриття інформації про конфіденційність для багатьох з них не дозволяє користувачам робити усвідомлений вибір щодо своїх даних. Одна третина з них може збирати адреси електронної пошти користувачів і багато інших даних, що передаються третім сторонам, наприклад рекламодавцям.

Конфіденційний характер інформації, якою користувачі діляться в додатках для здоров'я, наприклад, про стан здоров'я або симптомах хвороб, створює підвищені ризики для конфіденційності.

За словами дослідників, до 88% розглянутих додатків можуть мати доступ до особистої інформації та потенційно обмінюватися нею.

Нагадаємо: Apple розбурхала індустрію мобільної реклами у квітні, коли в App Store почала діяти нова політика «Прозорість відстеження додатками». Суть в тому, що додатки, будь то програма для iPhone, iPad або Apple TV, тепер повинні запитувати в користувачів дозвіл на отримання доступу до IDFA (унікальний номер пристрою для рекламодавців) для відстеження активності цих користувачів в інших додатках, в тому числі, наприклад, Safari, для збору даних і показу персоналізованої реклами. Розробники очікують втратити дохід від цієї зміни, тому що більшість споживачів, швидше за все, не погодяться на збір їх даних.

Mind.ua

«Mind.ua» - читайте актуальні новини економіки на сайті Mind.ua. Головні новини фінансів за сьогодні. Останні новини бізнесу. Свіжі новини валютного ринку. Новини стартапів та бізнес ідеї

https://mind.ua/

Медикам Харківщини не виплачують зарплати. Депутати від  «ЄС»  завітали в МОЗ: що з того вийшло

Медикам Харківщини не виплачують зарплати. Депутати від «ЄС» завітали в МОЗ: що з того вийшло

Упродовж тижня медикам Валківської лікарні, що на Харківщині, виплатять заборгованість. Посприяти цьому пообіцяли у Мінохорони здоров’я. Три місяці персонал районної лікарні не отримував ані зарплат, ані надбавок за лікування хворих на коронавірус...

1 21

Звільнення Хомчака пов'язане з тим, що Тарана призначав Єрмак, – Бутусов.

Звільнення Хомчака пов'язане з тим, що Тарана призначав Єрмак, – Бутусов.

Володимир Зеленський ухвалив рішення звільнити головнокомандувача Збройних сил України Руслана Хомчака. На такі дії президента міг вплинути керівник Офісу Президента Андрій Єрмак. Читати на сайті:

1 157

Колечко

Колечко

Казаський сценарій: Лукашенко змінює конституцію Білорусі та послаблює роль президента.

Казаський сценарій: Лукашенко змінює конституцію Білорусі та послаблює роль президента.

Соратники самопроголошеного президента Олександра Лукашенка оприлюднили проєкт змін до конституції Білорусі. Нововведення дивують послабленням ролі президента і передачею частини його повноважень іншим гілкам влади. Читати на сайті:

1

Прокляття прапороносців подолано, допінг, перемога Ганни Лисенко.

Прокляття прапороносців подолано, допінг, перемога Ганни Лисенко.

Маємо ще одну бронзову медаль у скарбничці України. А також Олімпійського рекордсмена. Розлогіше про здобутки української збірної на Олімпійських іграх - у розповіді Леоніда Веселкова. Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансл...

1 1

Вибух на хімічному заводі в Німеччині: одна людина загинула.

Вибух на хімічному заводі в Німеччині: одна людина загинула.

Вибух на хімічному заводі в Німеччині. Щонайменше одна людина загинула та 16 постраждали. Четверо - зникли безвісти. Трагедія сталася в німецькому місті Леверкузен. Про імовірні причини вибуху та їх наслідки розповість Мирослава Танська. Підпишіть...

1 50