Будівництво метро на Виноградар відстає від графіка.

В Києві відкладуть закінчення будівництва метро на Виноградар.

Воно затягнеться щонайменше на рік, заявив голова наглядової ради Київметробуду Олег Токарев.

"Зірвано терміни на рік. На рік переноситься запуск", - сказав він.

За оцінкою головного інженера будівництва Сирецько-Печерської гілки метро Євгенія Шатайкіна, сьогодні будівництво відстає від графіка на 7-8 місяців.

У Київметробуді пояснюють це зміною керівництва підприємства. Шатайкін наголосив, що систематичні невиконання графіка почалися після того, як "Олександра Метелицю фактично усунули від рішення проблем".

Згідно з тендером, Київметробуд має отримати з бюджету Києва 6 млрд грн на спорудження станцій Мостицька та Проспект Правда, Сирецько-Печерської гілки метро. Відкриття заплановане на 2021 рік.

Новини по темі

У столиці виявили коронавірус у працівників сервісних центрів МВС.

У Києві закрили 3 сервісні центри Міністерства внутрішніх справ через виявлення коронавіруса у співробітників.Хворих відправили на самоізоляцію під спостереження лікарів, повідомляє головний сервісний центр МВС.Закрили сервісні центри №8045 и №804...

1

У Києві три сервісні центри МВС закрили через спалах коронавірусу.

Йдеться про сервісні центри на вулиці Павла Усенка та на Столичному шосе

1

У Києві через спалах коронавірусу закрили три сервісні центри МВС.

У Києві три сервісні центри МВС закрили на карантин через виявлення коронавірусу у співробітників, хворих відправлено на самоізоляцію.

1

У Києві збудують велодоріжку за 180 млн грн

Віталій Кличко хоче збудувати в Києві 5 км велодоріжки за 180 млн грн.Про це йдеться у відповідному розпорядженні мера.Зокрема, у документі вказано, що велодоріжку хочуть звести від Поштової площі до мосту Патона. Загальна довжина велодоріжки скла...

1

На Андріївському узвозі можуть почистити фасади історичних будинків від кондиціонерів і супутникових тарілок.

Андріївський узвіз приведуть до ладу. З фасадів історичних будинків планують зняти кондиціонери і супутникові тарілки, а також прибрати засклені балкони.

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie