Буде гірше, ніж ви думаєте: МВФ дав прогноз щодо світової кризи через коронавірус.

Міжнародний валютний фонд, від якого 12 червня Україна отримала транш на суму 2,1 млрд доларів, істотно знизив свій прогноз щодо рецесії і відновлення світової економіки на тлі пандемії COVID-19.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Bloomberg.

Новий прогноз передбачає зниження ВВП на 4,9% за підсумками 2020 року. Попередній прогноз Міжнародного валютного фонду, який робили у квітні, прогнозував 3% падіння. При цьому навіть цей показник був найгіршим показником з часів Великої депресії.

Прогноз темпів зростання ВВП в 2021 році також погіршено: тепер МВФ очікує зростання лише на 5,4%, а не на 5,8%.

Популярні новини зараз

МВФ пояснює перегляд прогнозу тим, що падіння пропозиції з-за карантину, який ввели через пандемію COVID-19, виявилося більшим, ніж очікувалося. Також знижується попит з-за заходів соціального дистанціювання і падіння доходів.

Одночасно з цим МВФ перераховує і позитивні аспекти: пом’якшення грошово-кредитної політики в розвинених частини економік, що розвиваються, а також більш високий, ніж очікувалося, обсяг державної підтримки світових економік – $ 11 трлн проти $ 8 трлн.

Згідно з прогнозом МВФ, продуктивність української економіки не досягне докризового рівня до 2023-2024 року. На базовому рівні темп економічного зростання буде збільшуватися лише поступово протягом наступних років до приблизно 4%.

Міжнародний валютний фонд оприлюднив меморандум про співпрацю з Україною, який містить умови надання кредитної підтримки країні.

Новини по темі

Минулого місяця НБУ намагався стримати курсові коливання: подробиці.

У липні Національний банк на міжбанку викупив $130 млн, щоб згладити надмірні курсові коливання.Водночас продати на міжбанківському валютному ринку вдалося $498,7 млн, передає НБУ.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Милованов розповів, скільки коштуватиме доларНайбіль...

1

Україна продала м'яса за кордон найменше за 5 років.

У першому півріччі 2020-го Україна поставила за кордон м'ясної продукції на $319 млн. Це на 12% менше, ніж у січні-червні торік.Також це найменший обсяг імпорту за останні 5 років, передає пресслужба Національного наукового центру "Інститут аграрн...

1

Без прекращения вооруженного конфликта в Украине никакие меры не помогут спасти экономику – эксперт.

Без прекращения вооруженного конфликта в Украине никакие меры не помогут спасти экономику – эксперт

2

Чверть компаній з числа найбільш популярних e-commerce порушують права споживачів – моніторинг.

Шість з 25 торгових майданчиків не вказують на сайті компанію, форму організації бізнесу і код ЄДРПОУ, що дозволяє ідентифікувати компанію в разі претензій покупця.

1

Україна перейшла на ринкові ціни газу для населення.

Про це повідомляє прес-служба НАК.

7 5

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie