Що відчувають українці, коли думають про ситуацію в державі.

Більше 60% українців, коли думають про ситуацію в державі, відчувають розчарування.

35% відчувають надію, повідомили у прес-релізі за результатами опитування, яке провела Соціологічна група "Рейтинг".

"Результати опитування… показали, що респонденти мають протилежні почуття, коли оцінюють ситуацію у своїх містах та в країні загалом", - зазначають соціологи.

56% опитаних вказали, що відчувають надію, коли думають про ситуацію у своїх населених пунктах, а 41% - розчарування. Коли йдеться про ситуацію в державі, то 61% відчувають розчарування. Відносно більше тих, хто відчуває надію в обох випадках, серед молодших респондентів та жителів обласних центрів. Крім того, оцінюючи сфери, в яких місцевій владі вдалося досягти найбільших успіхів, опитані найчастіше згадували про дороги й тротуари (54%) та парки і сквери (36%). Про покращення у сферах громадського транспорту говорили лише 12% респондентів, медицини – 9%, освіти та житлово-комунального господарства – по 7%, екології – 5%. Водночас, говорячи про основні пріоритети в роботі місцевої влади, респонденти найчастіше згадували про медицину (58%), економіку та створення робочих місць (33%), освіту (27%), боротьбу із корупцією (23%).

Соціологічна група "Рейтинг" проводила опитування 12-15 вересня. Методом телефонного інтерв'ю опитали 5 тис. респондентів віком від 18 років в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Похибка репрезентативності дослідження - не більш як 1,4%.

61% українців більше бояться економічної кризи через коронавірус, ніж заразитись інфекцією. Водночас 29% більше бояться хвороби, свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг".Більшість українців (57%) переконані, що основною причиною, через яку може статися економічна криза восени, є некомпетентність влади. Ще 26% бачать причину в загостренні епідемії коронавірусу, 8% - у продовженні війни на Донбасі.

Новини по темі

Україна вийшла на друге місце за смертністю від COVID-19 в Європі.

Рейтинг очолила Росія

2

Календар подій: як носовичок став квадратним і що підходить вашій краватці, хто придумав жуйку, «бомба часу» , рекорд Фіделя Кастро, стадіон «Барселони» , Лінкольн і рабство, «зубожіння» Гейтса та перший 8-годинний робочий тиждень.

Кожен день що-небудь та означає. Наступний тиждень багатий на події. УНІАН склав календар міжнародних і неофіційних свят, а також пам'ятних дат, які залишили свій слід в історії (рос.).

3 2

Терористи зірвали перемир'я на Донбасі: поранено воїна ЗСУ.

Ворог чинив провокації

1 1

«Політичний блазень» Путіна

Про спікера Держдуми

2

Витік газу: що робити і куди звертатися

Якщо не виявити вчасно, концентрація може вирости до небезпечного рівня

1 1

В Харькове экоинспекция выписала миллионный штраф за старые окна.

В Харькове борьба за экологию приобрела сюрреалистический характер. Инспекторы выписали миллионный штраф руководству научного института за замену старых окон на новые. Кроме штрафа, ученые могут сесть в тюрьму на реальные сроки

1

Загибель сина Героя Небесної сотні на Прикарпатті через п'яного водія: підозрюваний рік на свободі, а з судом тягнуть.

Чоловік навіть не зупинився, коли збив хлопця

2 1

Новости Крымнаша. Камни с неба оказались несъедобными

Каждый новый шаг оккупантов усугубляет водную катастрофу и ее необратимые последствия. Но преподносится это как прорыв

2 1

Епідеміолог сказав, як запобігти колапсу з COVID-19.

В Україні можливий італійський сценарій

1 1

В больнице Одессы очереди из «скорых» , медики хамят и лечат не по протоколу, – журналистка.

В сети пожаловались на нехватку мест и врачей в Одесской городской больнице №5, а также лечение больных с подозрением на коронавирус не по протоколу.

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie