Світовий банк і МВФ G20 закликали відкласти стягнення боргів з бідних країн.

Сформують перелік країн, до яких будуть застосовуватися особливі умови щодо пом'якшення боргового навантаження.

Світовий банк і Міжнародний валютний фонд закликали країни "Великої двадцятки" відкласти стягнення боргових зобов'язань за кредитами з урядів найбідніших країн світу. Про це йдеться в спільній заяві Всесвітнього банку і МВФ, пише ЕП.

"Спалах коронавіруса, ймовірно, може мати серйозні економічні та соціальні наслідки для найбідніших країн. Ми закликаємо країни-члени G20 призупинити стягнення боргів з таких країн відповідно до двосторонніх кредитних угод", - йдеться в повідомленні.

Світовий банк і МВФ закликали країни G20 визначити перелік держав, які знаходяться в зоні ризику, і надати пропозиції щодо пом'якшення боргового навантаження.

Читайте також: В Україні створять Антикризовий штаб з протидії коронвірусу

У переліку країн, яким потрібна допомога, в тому числі щодо пом'якшення боргового навантаження, може опинитися і Україна. Як писало ZN.UA, негативні наслідки коронавіруса скоро проявляться через труднощі з рефінансуванням державного боргу (зростання вартості запозичень на внутрішньому і зовнішньому ринках) і виконанням державного бюджету.

Докладно про наслідки коронавірусу для української економіки і необхідних діях НБУ читайте у статті для ZN.UA від Василя Фурмана, члена ради НБУ – "Антикризові заходи потребують грошей. Де візьмемо?".

Новини по темі

Економіка може втратити 5,9% ВВП: це більше, ніж прогнозував Кабмін.

При цьому дефіцит поточного рахунку в 2020 році досягне 5,6 млрд доларів

1

За два тижні кількість вакансій на ринку праці зменшилася на третину — НБУ.

Національний банк України повідомив, що за останні два тижні карантину кількість вакансій на ринку праці знизилася на 34%.

1

Боротьба з коронавірусом: в Німеччині обурилися, що США перекупили медичні товари.

Країни намагаються знайти великі партії захисних засобів для медичного персоналу

2

Потрібен частковий карантин: німецький економіст передрік світу Велику депресію-2.

Спад світової економіки може досягти 20%

1 1

Роботи стало менше: нацбанк повідомив про скорочення кількості вакансій.

Нацбанк у своєму звіті повідомляє, що протягом другого тижня карантину кількість нових вакансій продовжувала знижуватися, хоча і меншими темпами, ніж протягом першого тижня.За 2 тижні кількість вакансій зменшилася на 34%.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Особистий в...

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie