Пільгова пенсія: хто і скільки отримає доплат

Складна демографічна ситуація, а також криза в роботі пенсійного фонду, що наближається, змусила уряд України піти на впровадження пенсійної реформи.

Ми розповімо про те, які зміни чекають на українців, які отримують пільгову пенсію.

Запропоновані урядом зміни це тільки крок до забезпечення фінансової збалансованості та стійкості пенсійної системи, а також її соціальної справедливості. Але повністю вирішити проблеми розміру пенсій і забезпечення гідного життя для літніх людей поки не вийде, так як для цього необхідне зростання ВВП, передає «Народна Правда».

Для солідарної пенсійної системи в Україні зараз вкрай несприятлива демографічна ситуація і значного поліпшення чекати не варто. При існуючому демографічному навантаженні на працюючих, соціальних внесків на пенсійне страхування недостатньо для виплати гідних пенсій.

Популярні новини зараз

Саме тому зміни очікують одержувачів пільгових пенсій.

Серед них значно скоротять перелік категорій осіб, що мають право на вихід на пенсію достроково. До того ж буде введено підвищений тариф єдиного соціального внеску за осіб, зайнятих на роботах за списками пільгових категорій професій.

Крім того, за вислугу років призначення пенсій припиниться, за винятком обмеженого переліку осіб. Що стосується вже призначених «пільгових» пенсій за вислугу років, то їх виплата буде здійснюватися виключно за рахунок держбюджету.

Раніше називалися розміри пенсій за віком, а також, який дохід буде враховуватися при перерахунку пенсій.

Уже зараз відомо, що високих доплат після перерахунку пенсій українцям не буде.

Новини по темі

Цветущее Черное море у берегов Одессы сняли из космоса.

Побережье Черного моря, где этим летом на пляжах в Одесской области появились огромные желто-зеленые пятна, сняли с космоса.

1

Україна відкрила справу про незаконні обшуки РФ в окупованому Криму.

Українські правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактами незаконних обшуків у будинках кримських татар, проведених російськими силовиками в окупованому Криму.

Врачи назвали ТОП- пять мощных натуральных средств для борьбы с вирусами.

Медики подтверждают, что некоторые натуральные средства действительно способны укреплять иммунитет, делая организм более сильны и стойким в борьбе с разными вирусами

80-летний японец лет рисует шедевры в Excel

В Японии 80-летний Тацуо Хориучи создает шедевры в Microsoft Excel

Забавный способ собаки играть в прятки позабавил Сеть.

Если вы решили поиграть с кем-то в игру, подробно объясните ее правила. Иначе все будет точь-в-точь как на этом видео

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie