Посол США про Росії: Ми стоїмо на порозі дуже цікавих подій у найближчі кілька років.

1

У Росії найближчими роками відбудуться "дуже цікаві події". Таку думку посол США у РФ Джон Гантсман висловив в інтерв'ю телеканалу "Дождь", яке вийшло в ефір 20 вересня.

"Ми на порозі дуже цікавих подій у найближчі кілька років. Мені шкода, що мене тут не буде, щоб спостерігати ці події і доповідати про них. Думаю, майбутнє буде досить цікавим. Досить цікавим і справді захопливим, можливо, навіть непередбачуваним", – сказав він.

Гантсман вважає, "що стосовно майбутнього Росії є невизначеність".

"Гадаю, ми спостерігаємо зміну шаблонів, причому незадовго до 2021 року, коли відбудуться парламентські вибори, які, на мій погляд, матимуть величезне значення. Головними будуть питання про майбутнє Росії, про те, де вона опиниться. У плані політики, економіки, турботи про громадян, а також чи існуватиме громадянське суспільство", – зазначив дипломат.

Гантсман у 1992–1993 роках був послом США в Сінгапурі, у 2005–2009 роках – губернатором американського штату Юта, у 2009–2011 роках – послом у Китаї, із 2017 року – посол Сполучених Штатів у Москві.

6 серпня Гантсман подав президенту США Дональдові Трампу заяву про відставку. Він планує завершити каденцію 3 жовтня, щоб балотуватися на посаду губернатора штату Юта, зазначало видання The Hill.

Новини по темі

МЗС Німеччини не підтримує визнання Голодомору геноцидом – депутат Бундестагу.

1

21 жовтня комітет Бундестагу розглянув петицію про визнання Голодомору 1932–1933 років в Україні геноцидом. Її буде відхилено, оскільки цього хоче міністерство закордонних справ Німеччини, заявив після засідання член комітету, депутат від партії "...

Глава Пентагону підтвердив, що американські військові можуть залишитися в Сирії.

1

Частина американських військових може залишитися на північному сході Сирії, щоб не допустити потрапляння нафти в руки терористів, зазначив міністр оборони США Марк Еспер.

 «Це виходить за межі здорового глузду» . Рябошапка прокоментував недопуск групи прокурорів до атестації

1

Прокурорів, які подали неправильні заяви на переатестацію, буде звільнено. Про це заявив генеральний прокурор України Руслан Рябошапка, коментуючи ситуацію із прокурорами ГПУ Сергієм Горбатюком та Олексієм Донським, які відмовилися писати заяви за...

#KyivNotKiev. Міжнародна асоціація повітряного транспорту змінила написання столиці України

1

У МЗС України подякували Міжнародній асоціації повітряного транспорту за зміну транслітерації Києва з Kiev на Kyiv.

Мерія Харкова оскаржила рішення суду про незаконність повернення імені Жукова проспекту.

1

10 вересня мер Харкова Геннадій Кернес пообіцяв оскаржити рішення суду, який визнав незаконним перейменування проспекту Петра Григоренка на Маршала Жукова. 21 жовтня стало відомо, що подано апеляцію.