Рудик – про рішення саміту НАТО: в Альянсі нас чекають, але попереду багато домашньої роботи.

Українська влада повинна провести велику роботу всередині країни та посилити міжнародну співпрацю, щоб переконати партнерів у готовності України вступити до НАТО. Оскільки вперше за 13 років міжнародні партнери озвучили, що нашу країну чекають в Альянсі.

Про це заявила лідерка "Голосу", народна депутатка Кіра Рудик, повідомила пресслужба політсили. Вона зазначила, що попри це Україна досі демонструє власну неготовність приєднатися до Альянсу.

"Держава повинна зробити лише три кроки. Перше – реформа армії. Ми маємо забезпечити наших вояків усім необхідним, сучасною зброєю та можливістю для розвитку навичок та вмінь. Друге – державне оборонне замовлення. Станом на червень, Міноборони підписало лише 1 контракт у межах держоборонного замовлення на 2021 рік. Це небезпечна для країни неефективність. Третє – реформа СБУ, яка має концентруватись на контррозвідці, а не "кошмарити" бізнес", – заявила Рудик.

За її словами, виконання цих внутрішніх завдань необхідно, насамперед, для самої країни, а не лише для вступу України до НАТО. Окрім того, держава повинна посилити зовнішню політику. Зокрема, направити зусилля на залучення США та Великої Британії до тиску на Росію.

"Що ми робимо, щоб покращити ситуацію? У нас є наступ на незалежність корпоративного управління та незалежних регуляторів. Зокрема, на незалежність НБУ. Про це питають усі наші партнери. Це не сприяє підтримці України її союзниками", – наголосила лідерка "Голосу".

Окрім того, за сім років війни в України не з'явилось ані плану, ані стратегії деокупації Криму. Тому депутат фракції "Голосу" Рустем Умєров разом з іншими депутатами ініціював створення Кримської платформи. Це дозволить врешті розпочати дискусію про деокупацію та реінтеграцію Криму, підсумувала депутатка.

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Новини по темі
Україна здобула перше  «срібло» , точно буде медаль у боксі.

Україна здобула перше «срібло» , точно буде медаль у боксі.

Спека не завадила українському плавцю Михайлу Романчуку вибороти срібну медаль. Це перше срібло України на Олімпіаді-2020. Спортсмен проплив 1500 метрів вільним стилем і поступився американцю лише на 66 мілісекунд. Також в українців є успіхи в бок...

Українські переможці міжнародних олімпіад можуть залишитися без премії від президента.

Українські переможці міжнародних олімпіад можуть залишитися без премії від президента.

6 місце серед 107 команд світу. Українські старшокласники гідно показали себе на міжнародних олімпіадах із математики, фізики та інформатики. За юних хіміків ще тримаємо кулаки - конкурс закінчиться в перших числах серпня. Попри це ми вже маємо 6 ...

Канадские зарисовки и козлы на крыше 010821

Канадские зарисовки и козлы на крыше 010821

Все ролики о стройке

У Львові під час буревію загинули хлопець та дівчина, які сиділи на лавці у Стрийському парку.

У Львові під час буревію загинули хлопець та дівчина, які сиділи на лавці у Стрийському парку.

У Львові під час буревію загинули хлопець та дівчина, які сиділи на лавці у Стрийському парку. Також внаслідок зливи потрощило авто, дерева попадали на дорогу, проте станом на зараз ускладнень у русі немає. Відео із соцмереж.

Боротьба з амброзією. У Дніпрі тестують новітню речовину

Боротьба з амброзією. У Дніпрі тестують новітню речовину

Період алергій - уже за кілька тижнів. Алергенний бур’ян - амброзія от-от має розквітнути. У Дніпрі місцева влада оголосила війну диким кущам. І замість традиційно вирізати їх - спробували рослину труїти спеціальними хімікатами. Скільки це коштує ...

Шевченко йде з посади тренера збірної України

Шевченко йде з посади тренера збірної України

Андрій Шевченко йде з посади тренера збірної України з футболу – закінчився контракт. Він був наставником команди впродовж 5 років. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Tel...

1 1