На озброєння Нацгвардія поставили американські гранатомети RSRL-1

5 канал 3
На озброєння Нацгвардія поставили американські гранатомети RSRL-1

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що згідно зі стратегією розвитку МВС, Нацгвардія поставила на озброєння перші 500 40-мм ручних протитанкових гранатометів RSRL-1 виробництва США. Про це він написав у Facebook.

Міністр написав: "Комплекс РПГ-1 запущено у виробництво компанією AirTronic у 2016 році, і він є ефективним для враження вогневих засобів та броньованих цілей противника. Прицільність стрільби 800 м, сумісний із усіма існуючими пострілами РПГ, живучість ствола 1000 пострілів".

Аваков також розповів, що при виробництві RSRL-1 використовуються сучасні матеріали, і це дає змогу зменшити масу гранатомета, спростити експлуатацію, збільшити дальність стрільби та поліпшити ресурс боєздатності, при збереженні ефективної архітектури прототипу.

Міністр також розповів, що державний науково-дослідний інститут МВС уже розробив програму навчання особливого складу та методику експлуатації нової зброї.

/

/

/

На військових навчаннях бійці НГУ високо оцінили ефективність нового комплексу. "Сьогодні нова потужна сучасна зброя стала на захист України! Міцніємо", − написав він.