Науковці назвали продукти, які ефективно очищають вени та артерії

ZIK

Останнім часом значно збільшилася кількість пацієнтів з такими проблемами, як підвищений холестерин, тригліцериди і закупорка артерій. Тому всі засоби, які допоможуть очистити артерії, дуже важливі для нашого здоров’я.

На щастя, існують науково підтверджені докази того, що деякі зміни в раціоні допоможуть очистити артерії і видалити всі відходи, які закупорюють їх, – повідомляє Нealthinfo.

Часник

Часник містить речовину-антиоксидант, відому як аліцин, який бореться з впливом вільних радикалів і високого рівня холестерину. Ця сполука сірки допомагає зменшити рівень поганого холестерину (LDL), який розглядається в якості основної причини закупорки артерій.

Овес

Так як овес є природним джерелом розчинних і нерозчинних волокон, його вживання знижує здатність холестерину «прилипати» до стінок артерій.

Кайенский перець

Кайенский перець містить активну речовину, звану капсаїцин, антиоксидантна дія якого запобігає окисленню в артеріях поганого холестерину. Його регулярне вживання покращує кровообіг, знижує ризик тромбозу і допомагає контролювати високий кров’яний тиск.

Лимон

Цей цитрус відомий як один з кращих природних джерел вітаміну С, адже лимон є антиоксидантом, який знижує високий кров’яний тиск і зменшує запалення артерій. Завдяки його ефірним оліям, антиоксидантам і вітамінам, цей фрукт допомагає очистити вени, видаляючи надлишок ліпідів, які накопичуються в них.

Гранат

Фіторечовини, що містяться в гранаті, є потужними антиоксидантами. Вони захищають судинну систему нашого організму від окислення жирів. Регулярне вживання цього фрукта знижує накопичення холестеринових бляшок і запобігає утворенню тромбів в артеріях. Крім того гранат стимулює вироблення оксиду азоту в крові, що допомагає тримати вени розслабленими і підтримувати оптимальний тиск в крові.

Лляне насіння

Воно містить необхідні жирні кислоти, антиоксиданти, білки та інші корисні сполуки, які зменшують запалення і покращують здоров’я серця. Лляне насіння є відмінним джерелом альфа-ліноленової кислоти (АЛК), яка допомагає зберегти артерії чистими від нальоту і ліпідів.

Оливкова олія

Щоденне вживання оливкової олії холодного віджиму – це відмінний спосіб поліпшити здоров’я серця, особливо якщо у вас спостерігається високий рівень холестерину.

Авокадо

Авокадо характеризується високим вмістом жирних кислот і антиоксидантів, які борються з вільними радикалами.

Помідори

Помідор містить потужні антиоксиданти, які знижують рівень холестерину і наліт жиру на стінках артерій.