Спить на підлозі! Шанувальники Ілона Маска збирають гроші йому на диван

Факти ICTV 1

Шанувальників Ілона Маска збентежив той факт, що главі компанії SpaceX і Tesla доводитися спати на незручному дивані і вони зібрали йому гроші на новий.

Раніше сам підприємець і мільярдер розповів, що диван настільки незручний, що востаннє він спав у кабінеті на підлозі.

– Ілон Маск змінює наш світ, щоб він працював на відновлювання енергії та використовував стійкі форми транспорту. Останнім часом він спав на фабриці у Фрімонті, щоб прискорити виробництво Model 3. Це диван, на якому він спав. Як спільнота ми не можемо так це залишити, давайте об’єднаємося, щоб купити Ілону новий диван для сну, – закликав один з користувачів.

На момент написання замітки більше 80 користувачів пожертвували близько $1,1 тисячі, хоча у компанії була встановлена ​​мета у тисячу доларів. В описі проекту йдеться, що якщо Маск не прийме пожертвування, то його витратять на благодійність.

Автор краудфандингової кампанії планує зв’язатися з мільярдером через його твіттер і у разі, якщо той погодиться на доставку дивана, буде розмовляти з Tesla безпосередньо. Користувачі збирають гроші не на конкретний диван, тому перед покупкою вони будуть приймати колективне рішення за допомогою опитування.

У разі, якщо Маск не відповість на звернення протягом трьох днів після закінчення збору коштів, то зібрані гроші спрямують на благодійність.

Читайте: Ілон Маск випустить власне гумористичне шоу

До речі, раніше повідомлялося, що Ілон Маск переїхав ночувати на роботу на час створення Tesla Model 3.