Колишні українські політв'язні отримали ID-карти і закордонні паспорти.

2

ДМС

Українські моряки і колишні політв'язні отримали нові паспорти громадянина України у формі ID-карти і закордонні паспорти.

Як повідомили в Державній міграційній службі, для зручності і оперативності оформлення нових документів до українців виїхав мобільний пункт в місця, де звільнені українці знаходяться на лікуванні.

Також звільнені з російського полону отримали ідентифікаційні номери.

Нагадаємо, 7 вересня між Україною і Росією відбувся обмін ув'язненими в форматі 35 на 35. Обмін проходив паралельно.

В рамках обміну в Україну повернулися Олег Сенцов, Павло Гриб, Володимир Балух та інші політв'язні. Також додому повернулися 24 українські моряки, які були захоплені в Керченській протоці. Літак з українцями зустрічали рідні, друзі, журналісти і представники вищої влади.

Президент України Володимир Зеленський заявив після обміну, що він і президент РФ Володимир Путін виконали обіцяне. Після обміну між ними відбулася телефонна розмова.

Новини по темі

Скандальне затримання Гладковського: чому адвокати називають дії правоохоронців незаконними – сюжет (Відео).

1

Феміда подальшу долю Олега Гладковського вирішує саме зараз на засіданні

ЦВК призначила перші місцеві вибори в шести об'єднаних громадах на 29 грудня.

1

Центральна виборча комісія на своєму засіданні призначила на 29 грудня 2019 року перші місцеві вибори в 6 об'єднаних територіальних громадах (ОТГ).

Глобальне потепління принесе в Україну рекордні за 30 років морози.

1

Унаслідок глобального потепління зими в Україні будуть теплими і дощовими, але одночасно – із хвилями екстремальних морозів, які у цьому сезоні поб’ють 30-річний рекорд. Кліматологи пояснили, чому це так. Як пише Українська Кліматична Мережа, прог...