Берні Сандерс продовжить свою президентську кампанію під час епідемії.

Кандидат готовий проводити дебати.

Під час спалаху епідемії коронавірусу в США кандидат у президенти від Демократичної партії Берні Сандерс відступив від активної агітації та навіть думав зняти свою кандидатуру. Однак, у вівторок, 24 березня, Сандерс заявив, що продовжує свою президентську кампанію, пише NBC News.

"Берні Сандерс все ще є кандидатом від "Демократичної партії ", - сказав старший радник Джеф. - "Одне із завдань сьогодні - це робота над забезпеченням голосів у майбутніх конкурсах".

Публічно, Сандерс наразі зосередив увагу на роботі в Сенаті. Його радники кажуть, що він збалансував свої обов'язки, водночас приватно шукаючи прихильників, щоб "оцінити шлях вперед" для його президентської кампанії. Так, Сандерс хоче перевести свою агітаційну програму "у віртуальну площину".

Більшість його традиційних агітаційних операцій припинилися, і за останній тиждень не було жодних персональних подій, жодної платної реклами та жодної способи залучити увагу ЗМІ, оскільки пандемія та економічна криза посунули вибори з новин.

Але хоча Сандерс уникав прямого рішення чи повідомлення про те, що його чекає, його кампанія підтримує як політичні заходи, так і віртуальний поштовх для продовження боротьби.

Оголошуючи про свої заходи в "багатому виборцями" Нью-Йорку, кампанія Сандерса зазивала тисячі добровольців долучитись до "гарячих телефонних дзвінків". Організація дзвінків на сайті Сандерса зроблена, щоб залучити якнайбільше людей до агітації.

Наразі Нью-Йорк є центром пандемії коронавірусу в США. Хоча інші штати з початковими праймеріз посунули дати виборів, Нью-Йорк ще не зробив подібного кроку.

На запитання про розширення кампанії в умовах зростаючої надзвичайної ситуації зі здоров'ям, у команді Сандерса розповіли, що в часи "соціальної ізоляції" люди шукають способів з'єднатися та взаємодіяти один з одним і можуть використовувати його кампанію для цього.

Сам Берні Сандерс, своєю чергою, публічно зосередився на боротьбі з кризою. Він провів п'ять заходів, присвячених коронавірусу.

Читайте також: Ще один кандидат в президенти США знявся з виборів на користь Байдена

Раніше сенатор від Вермонту Берні Сандерс дав зрозуміти, що готовий припинити свою президентську кампанію після чергового раунду втрат в гонці проти Джо Байдена. Вже з'явилися нові ознаки зв'язку між таборами двох кандидатів, бо деякі демократи сподівалися на швидке припинення битви між ними. Таке рішення кандидат прийняв черезтиск, щоб він знявся з перегонів.

Новини по темі

Трамп оголосив про початок операції проти наркокартелів під час епідемії коронавірусу.

Президент США повідомив про початок спільної з 22 країнами операції по боротьбі з незаконним обігом наркотиків у Західній півкулі.

1

Ізраїльський міністр підхопив коронавірус

У міністра охорони здоров'я Ізраїля Яакова Ліцмана підтвердили COVID-19.Хворобу також виявили у дружини міністра. Обох відправили на карантин, повідомляє Інтерфакс.Водночас Ліцман буде і надалі виконувати обов'язки міністра відповідно до рекоменда...

1

Кількість інфікованих коронавірусом у світі наближається до мільйона.

У ВООЗ висловили стурбованість у зв'язку зі «стрімким зростанням і глобальним поширенням інфекції»

1

Коронавірусом заразилися майже 1 млн осіб: статистика у світі і Україні на 2 квітня.

Китай опинився вже на 5 місці за кількістю смертей

1 1

У Білорусі карантину нема, але гречку і часник вивозити заборонили.

Рада міністрів Білорусі встановила тимчасову заборону на вивіз із країни гречки, цибулі та часнику.Заборона поширюється на всі товари незалежно від країни їх походження. Заплановано, що рішення буде діяти три місяці. Спрямоване воно на те, щоб заб...

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie