Головні новини Львова за 17 квітня (прямий ефір). Прямий ефір

ZAXID.NET 11

Заклали пам'ятну капсулу під меморіалом Небесної Сотні. На пагорбах вздовж вулиці Кривоноса постане пам'ятний комплекс. Це буде міст та водночас громадський простір.

Чеський дім у Львові матиме постійне приміщення. Під час візиту надзвичайного та повноважного посла Чеської республіки в Україні Радека Матули було підписано договір про оренду нежитлової території для Чеського дому.

Ансамбль «Верховина» просить повернути обласне фінансування. Співочий протест на сесії облради. Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні і танцю «Верховина» виконав Гімн України, а після цього звернувся до депутатів з вимогою.

Тисячі паломників збираються до Львова. Княже місто вперше масштабно зустріне спільноту Тезе. Її майже століття тому заснував у Франції брат Роже, який мріяв, щоб всі християни керувалися «простотою та добротою серця».

Новий арештмайданчик на Вітовського. Автівки, припарковані з порушенням, евакуатори ЛКП «Муніципальна варта» будуть доставляти переважно із центральної частини міста.

Триатлоністи визначили найкращих в Україні. У Львові відбувся чемпіонат України із триатлону серед атлетів усіх вікових категорій. Щоправда, формат змагань був дещо нетрадиційним.