Законопроект Барни про штраф за прояви сексуальної орієнтації відхилив профільний комітет Ради

Гордон
Законопроект Барни про штраф за прояви сексуальної орієнтації відхилив профільний комітет Ради

Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики на засіданні 11 липня рекомендував парламенту відхилити законопроект №8489 про штраф за публічний прояв сексуальної орієнтації. Про це повідомило агентство "Українські новини".

Автор документу, нардеп від Блоку Петра Порошенка Олег Барна, під час обговорень заявив про моральне падіння суспільства, пов'язане з "радикалізмом, насильством, пропагандою порнографії і сексуальними маршами".

Голова комітету, депутат від "Народного фронту" Вікторія Сюмар заявила, що в законопроекті є "розмиті" формулювання.

15 червня Барна зареєстрував у Верховній Раді України законопроект "Про заборону публічного прояву будь-яких видів сексуальної орієнтації". Нардеп запропонував доповнити Кодекс про адміністративні правопорушення статтею 180-2, згідно з якою за виготовлення та розповсюдження продукції, яка містить інформацію про сексуальну орієнтацію особи, або публічні дії, спрямовані на пропаганду будь-яких видів сексуальної орієнтації, буде передбачено штраф у розмірі від 300 до 3 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 5,1 тис. до 51 тис. грн).