Це буде гарна війна. Ми переможемо і в суді, і на дільницях

Так, це правда.

Вчора пізно ввечері Київська міська ТВК з четвертої спроби прийняла рішення про відмову у реєстрації партії «Демократична Сокира» на виборах до Київради.

Це рішення не просто незаконне. Воно ідіотське.

Формальним приводом для зняття з реєстрації стала сплата застави з центрального рахунку партії, а не з окремої юрособи київського осередку. Це ідіотизм. У судовому реєстрі безліч позовів від політичних партій, яких у 2015 році знімали під тим самим приводом, і у всіх випадках суд приймав рішення на користь партій – бо це законно. Більше того, всі наші осередки, які йдуть на вибори самостійно, від Черкас до Краматорська, сплачували так само, і не було жодних проблем.

Ще раз – це не причина зняти нас із виборів. Це привід зняти нас з виборів. Це дуже, дуже різні речі.

Ми підемо в суд і за декілька днів повернемось у виборчій процес. У мене не має в цьому жодних сумнівів. Як і у тому, що ми виграємо ці вибори. Ніхто не знімає з виборів партії, які не несуть загрози.

Ми переможемо. І в суді, і на дільницях.

До біса все. Це буде гарна війна.

P.S. Ми з‘ясовуємо, представники за квотами яких партій голосували за ненадання нам реєстрації та допуску до виборів. І ми з‘ясуємо.


Чи готові ви до бою?

У ніч з 26 на 27 вересня 2020 року Київська міська територіальна виборча комісія прийняла незаконне рішення та НЕ ЗАРЕЄСТРУВАЛА список кандидатів у депутати Київської міської ради від Демократичної Сокири. Щодо нашої реєстрації чи відмови у реєстрації ТВК голосувала ЧОТИРИ РАЗИ. Тричі не було достатньо голосів ані на те, щоб зареєструвати список, ані на те, щоб не зареєструвати. Вчетверте — вони раптово з’явились… на відмову в реєстрації.

Це сталося учора пізно ввечері. Згідно закону, сьогодні до 11 години ранку ми мали отримати постанову Київської ТВК, у якій було б пояснення причини відмови (і з цим документом можна було б йти до суду та оскаржувати це рішення). На момент публікації посту цього документу, а отже офіційного визнання причини зняття нас із виборів немає. Голова Київської ТВК не з’явилася на роботі. Це гірше ніж цирк. Це українська політика.

Офіційний привід для відмови нам достеменно невідомий, але з неофіційних джерел ми знаємо, що було обрано приводом для нашого зняття: застава за вибори по Києву сплачена з рахунку всеукраїнської, а не місцевої організації. Та це не причина. Це привід. Справжня причина для відмови: Демократична Сокира бісить. Страшенно, люто бісить багато кого. Що було важливішим — привід чи причина, кожен може вирішити для себе самостійно.

Про те, що з юридичної точки зору відмова була незаконною (нижче викладено розлогий юридичний коментар із обґрунтуванням), досить яскраво свідчить той факт, що ВСІ наші осередки з інших міст подавалися на вибори із ТОЧНІСІНЬКО ТАКОЮ САМОЮ системою внесення застави. І ті з них, які вже отримали відповідь, були безпроблемно зареєстровані й не почули у свій бік жодного зауваження від жодної іншої ТВК:

«Розглянувши зазначені документи, комісія встановила їх відповідність вимогам виборчого кодексу та зареєструвала списки та кандидатів на голову».

Всі, кому вже відповіли, отримали позитивну відповідь. Всі, окрім Києва. Окрім столиці, де наші позиції напрацьовувалися найдовше та найактивніше.

Ми вважаємо рішення Київської міської територіальної виборчої комісії незаконним. Більше того, ми ЗНАЄМО, що воно було незаконним. Ще більше того, те, що нас у законний термін не повідомили про причину відмови, незаконно. Законом тут і не пахне.

Наші права продовжують порушувати. Сьогодні об 11 ранку ми мали отримати постанову Київської ТВК про відмову в реєстрації списку й розпочати процедуру оскарження. Вже 9 годин це порушення триває, а час на оскарження спливає. Ми ПРЯМО ЗАРАЗ вирішуємо це питання, в тому числі викликали поліцію для фіксації порушення.

Ми здогадувалися, що нас спробують зняти з виборів. Ми враховували таку можливість, ми готували план «Б», і ми йдемо до суду. Суд буде розглядати наш позов за особливою процедурою і має повернути нас до виборчого процесу у Києві протягом декількох днів. Ми знаємо, що так буде, тому що аналізували судову практику з цього питання і бачили там, що у схожих справах сама партія визнавалася належним платником застави за місцеву організацію партії.

Вітаю всіх, хто не вірив у нашу перемогу на виборах. Вчора уночі Київська ТВК офіційно підтвердила, що з нами слід рахуватися, на нас варто зважати. Партії, які нічого не варті, не знімають з виборів у максимально незаконний спосіб із четвертої спроби. Ними керує страх, нами керує правда.

Буде бій. Готуйтеся.

* * *

Демократична Сокира — партія. Партія — це юридична особа. Партія повинна мати осередки. Обласні. Це прямо передбачено законом про політичні партії.

* * *

5. Рівність прав і можливостей кандидатів, партій (організацій партій) — суб’єктів виборчого процесу брати участь у виборчому процесі відповідних виборів забезпечується:
… 3) Рівним та неупередженим ставленням органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, державних та комунальних підприємств, закладів, установ, організацій, їх посадових та службових осіб до кандидатів, партій (організацій партій) – суб’єктів відповідного виборчого процесу;..

Новини по темі

Муждабаев: И при Порошенко, и при Зеленском страной тихо руководит Медведчук.

Без судебной реформы не построим государство. На должностях судей должны остаться 10% из тех, что есть сейчас. Реформа должна быть самой мощной в стране. Без нее пути в Европу нет, только в сторону России.

1

«Народовладдя» Зеленського: що змінить законодавство про референдум.

Проєкт закону про народовладдя через всеукраїнський референдум Верховна рада може ухвалити у другому читанні до кінця 2020 року, повідомляють у фракції "Слуга народу".

1

У Кабміні назвали можливу альтернативу Мінським угодам.

Він припустив, що новим переговорним майданчиком може стати Швеція.

2

Верещук витратила на кампанію втричі більше, ніж «Слуга народу», але вдвічі менше, ніж Кличко.

Всі витрати Верещук оплатила партія

2

Порошенко побудує «Концерт-хол Рошен» , щоб націю «не виховували напівдилетанти з » 95 кварталу".

У Києві до 2025 року створять концерт-хол міжнародного рівня. Проєкт реалізується за кошти компанії Рошен і Фонду Порошенка.

4 6

На Київщині на хабарі викрили землевпорядника, який є кандидатом у депутати на місцевих виборах.

Посадовець вимагав хабар від місцевого мешканця за надання дозволу на розробку паспорта-прив’язки для розміщення продуктового магазину на території села

1

У Чернівецькій області напали на кандидата в голови ОТГ.

46-річний чоловік написав заяву в поліцію.

2

Верещук витратила на виборчу кампанію втричі більше, ніж київський осередок «Слуги народу» .

Кандидатка в мери Києва Ірина Верещук витратила на виборчу кампанію понад 25 млн грн, київський осередок партії - 6,7 млн ​​грн. Найбільше грошей пішло на оплату ефірів на телебаченні.

2

Медведчук є учасником репресивного процесу проти Стуса - Офіс президента.

В Офісі президента здивовані поведінкою кума президента РФ Віктора Медведчука, який позивається до історика Вахтанга Кіпіані, автора книги "Справа Василя Стуса". Повідомлення з'явилося на сайті президента ввечері у понеділок. "Взяли до відома ріше...

1

Офіс Зеленського – про заборону книги «Справа Василя Стуса» : здивовані, але незалежність судів під сумнів не ставимо.

У президента заявили, що взяли до уваги рішення суду

2 69

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie