Кубок світу з біатлону. Україна не потрапила на п'єдестал жіночої естафети

Збірна України посіла шосте місце за підсумками жіночої естафети на етапі Кубка світу з біатлону в німецькому Рупольдінгу.

Україну представляли Віта Семеренко, Юлія Джима, Валентина Семеренко та Олена Підгрушна. Спортсменки програли переможцю Норвегії 54,8 секунди.

Віта Семеренко з додатковим патроном зайняла 10-е місце після першого етапу. Джима закінчила другий етап на третій позиції, уникнувши промахів.

Валентина Семеренко опустилася на четверту сходинку, використавши три додаткові патрони. Три промахи зробила й Підгрушна на останньому етапі.

Другими до фінішу прийшли француженки з відставанням у 10,7 секунди. Останнє місце на п'єдесталі зайняли швейцарки. Також випередили Україну Німеччина та Швеція.

Результати гонки:

1. Норвегія — 1:08.46,4 (0+9)

2. Франція — 10,7 (0+8)

3. Швейцарія — 20,7 (0+4)…

6. Україна — 54,8 (0+7)…

Раніше за підсумками жіночої спринтерської гонки в Рупольдінгу кращий результат показала Джима, яка зайняла 29-е місце.

НВ

Новини по темі

Запорізька ОДА обіцяє не скорочувати видатків на спорт у бюджеті-2020.

Спортсмени отримали запевнення, що не будуть обділені

1

У хід йшли стільці, вогнегасники та сокира. В Англії скасували змагання з боксу через масову бійку — відео

У Ковентрі скасували національну першість Англії з боксу серед юніорів через масову бійку вболівальників з використанням підручних засобів і навіть сокири, повідомляє Daily Mail.