Дівчина в нижній білизні програла по фото бодіпозітівщіці: її образа стала мемом.

Обозреватель

OBOZREVATEL. Найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Фотознімки двох дівчат з абсолютно різною фігурою спровокували резонанс у мережі, який дуже швидко став мемом.

Дівчина в Twitter під ніком "Зеленояблочная" вирішила опублікувати два фотознімки в нижній білизні. Вона захоплюється бодіпозітівом і самоіронією, а в своїй публікації акцентувала увагу на тому, що "товсті дівчата" реально можуть бути не тільки привабливими, але й сексуальними.

Реакція не забарилася: один сегмент користувачів піддав її критиці, інші користувачі підтримали дівчину. У підсумку пост набрав 13 тисяч лайків.

Через 24 години у неї з'явилася "суперниця" – дівчина під ніком "Відірву твій закусенец" опублікувала пост, в якому значиться, що її фотографія набрала набагато менше лайків, ніж фотознімок "Зеленояблочної" – всього 1429.

"Я просто дико кричу з оцінки людей, які стоять за не роботу над собою та за ожиріння", - обурюється струнка дама.

Знову ж таки, думка учасників соцмереж розділилася.

Після цього в Twitter зробили дану ситуацію мемом і навели у приклад фото з собакою корге та главою МЗС РФ Марії Захарової, які набрали більше лайків, ніж фотографія дівчини "Відірву твій закусенец" у нижній білизні.

InternetUA Звезда киновселенной Marvel Энтони Маки сыграет главную роль в боевике "Огун"от Netflix. InternetUA Звезда киновселенной Marvel Энтони Маки сыграет главную роль и спродюсирует приключенческий боевик "Огун"(The Ogun)для Netflix.
Апостроф В Киеве «виртуоз» на грузовике пытался объехать затор и мгновенно поплатился: фото. Апостроф Во вторник, 24 ноября, в Киеве произошла авария с грузовиком "Киевавтодора" - он застрял посреди дороги.
Багнет Авто Минобороны въехало в авто Путина Багнет
Зеркало Недели Песков заявил о «невозможности» вакцинации Путина российской «вакциной» от COVID-19. Зеркало Недели Препарат "Sputnik V" не прошел третью фазу испытания.
ТЕЛЕГРАФ Названо имя бойца, погибшего от пули снайпера под Авдеевкой. ТЕЛЕГРАФ Погибший на Донбассе военнослужащий был жителем Фастова.