АП спростувала інформацію про "заяви" Порошенка до ФСБ Росії

Дзеркало Тижня 3
АП спростувала інформацію про

Опубліковані грузинським телеканалом "документи" - фейк і вкидання російських спецслужб, зазначили в АП.

Копії нібито звернень президента України Петра Порошенка до ФСБ Росії з обіцянкою не діяти проти інтересів РФ, опубліковані грузинським телеканалом "Руставі-2", є фейком, повідомили у прес-службі Адміністрації президента України.

"Оприлюднені так звані "документи" від імені Петра Порошенка є низькопробною підробкою та фейком, виготовленим і підкинутим телекомпанії "Руставі-2" спецслужбою Росії", - заявили в АП.

Там наголосили на тому, що старший син гаранта Олексій Порошенко в 2007 році не був одружений. Що "красномовно свідчить про провал ФСБ".

"Найкрасномовніше про провал ФСБ свідчить факт, який легко перевірити. Олексій Порошенко одружився в Києві у вересні 2013 року, тому у старшого сина Петра Порошенка у 2007 році не було дружини", - підкреслюється в заяві.

У зв'язку з цим в адміністрації Порошенка звернулися до ЗМІ з проханням не поширювати фейковую інформацію, "яка носить явно замовний з боку країни-агресора характер".

"А з боку медіа, які поширили неперевірену інформацію, розраховуємо на публічні вибачення", - резюмували в прес-службі Адміністрації президента.

Читайте також: Порошенко за 2017 рік отримав 65 тисяч звернень

Нагадаємо, раніше телеканал "Руставі-2", а також ряд українських ЗМІ оприлюднили нібито копії звернень Порошенка до ФСБ РФ, де він нібито обіцяє не діяти проти інтересів Росії.

За інформацією ЗМІ, документи нібито написані взимку 2007 року тоді ще народним депутатом України Петром Порошенком. 3 лютого 2007 його не пустили в Росію, пізніше російський МЗС поширив документ, в якому пояснив цю заборону відповіддю на недружню акцію української сторони.

На одній зі сторінок опублікованих "документів" вказується на те, що Порошенко нібито хоче в'їхати в РФ, оскільки він "в інтересах Росії" залучає великі інвестиції, а у Санкт-Петербурзі мешкають батьки дружини його старшого сина Олексія, зазначає "Українська правда".

За матеріалами: DT.UA / Українська правда /
Залишайтеся в курсі останніх подій! Підписуйтесь на наш канал в Telegram