Народна Правда

«Народна Правда» - останні новини України сьогодні. Головні події політики, економіки, суспільства. Свіжі новини дня, аналітика подій в Україні та світі онлайн читайте на Народній Правді

https://narodna-pravda.ua/

Російський винищувач супроводив над Японським морем американський бомбардувальник.

Російський винищувач супроводив над Японським морем американський бомбардувальник. У РФ заявили, що порушення кордону країни не допущено.

Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на “РИА Новости”.

Винищувач Міг-31 піднімався для супроводу над акваторією Японського моря стратегічного бомбардувальника B-1B ВПС США, повідомляє Національний центр управління обороною.

Політ російського літака виконувався відповідно до міжнародних правил використання повітряного простору.

Популярні новини зараз

 • В Україну йде похолодання з морозами: синоптики назвали дату
 • Сніг в Україні: синоптики дали детальний прогноз
 • Названо найкорисніші види риб, які потрібно їсти два рази на тиждень
 • Брифінг 02.12.2021 Андрій Богданець

  Брифінг 02.12.2021 Андрій Богданець

  Брифінг народного депутата України Андрія Богданця Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

  Брифінг 02.12.2021 Сергій Шахов

  Брифінг 02.12.2021 Сергій Шахов

  Брифінг народного депутата України Сергія Шахова Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

  Брифінг 02.12.2021 Михайло Волинець

  Брифінг 02.12.2021 Михайло Волинець

  Брифінг народного депутата України Михайла Волинця Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

  Брифінг 02.12.2021 Анатолій Остапенко

  Брифінг 02.12.2021 Анатолій Остапенко

  Брифінг народного депутата України Анетолія Остапенка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

  Брифінг 02.12.2021 Арсеній Пушкаренко

  Брифінг 02.12.2021 Арсеній Пушкаренко

  Брифінг народного депутата України Арсенія Пушкаренка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

  Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

  Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

  Брифінг народного депутата України Михайла Бондара Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж: