Економіка ЄС оновила рекорд падіння за 25 років

Економіка ЄС оновила рекорд падіння за 25 років

Найменш постраждалою від коронавірусної кризи в другому кварталі виявилася економіка Литви, де зафіксовано зниження всього на 5,1%.

Валовий внутрішній продукт країн ЄС у другому кварталі скоротився на 11,9% в порівнянні з першим кварталом. Про це повідомив Євростат, інформує Корреспондент.net.

У порівнянні з аналогічним періодом 2019 року падіння склало 14,4%. Падіння економіки єврозони за квітень-червень склало 12,1%. Це найбільше падіння за 25 років, з початку ведення статистики.

У порівнянні з показниками другого кварталу 2019 року для єврозони падіння ВВП склало 15%.

Читайте також: Плохая экономика Зеленского: инфляция и девальвация не помогут ее росту – Atlantic Council

Найбільше скорочення отримала економіка Іспанії – на 18,5%, Португалії – на 14,1%, Франції – на 13,8%. Найменш постраждалою від коронавірусної кризи в другому кварталі виявилася економіка Литви, де зафіксовано зниження всього на 5,1%.

Раніше повідомлялося, що у другому кварталі 2020 року американська економіка впала на 32,9% через епідемію коронавірусу. Це рекордне для США падіння з часів Другої світової війни.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitterі YouTube

Новини по темі

Україна відновлює авіасполучення з Казахстаном з 17 серпня.

Як повідомили 14 серпня у прес-службі Міністерства інфраструктури, Україна відновлює міжнародне авіасполучення з Казахстаном з 17 серпня.

1

Минимальная зарплата и мифологемы либертарианцев

Инициатива президента Зеленского о внесении изменений в госбюджет с целью поднять минимальную зарплату на 377 грн (с 4 723 до 5 000 грн) вызвала бурю негодования в среде отечественных «либертарианцев» и «бизнесменов»

1

На тлі пандемії: Октоберфест відбудеться.. в Китаї

Через коронавірус Октоберфест на традиційному місці в Мюнхені цього року скасували. Однак свято намагається вижити в інший спосіб та в інших місцях.

1

Пенсії та соціальні виплати хочуть розраховувати по-новому.

2021 року можуть по-новому розраховувати пенсії, інші соціальні виплати та штрафи.У відповідному законопроєкті базові величини для соцвиплат і грошових стягнень пропонують встановити на позначці 2100 грн. Впровадити це хочуть з 1 липня 2021 року.Т...

1 1

Як можуть змінити підхід до розрахунку пенсій та субсидій.

У 2021 році можуть по-новому розраховувати штрафи, пенсії та інші соціальні виплати.У відповідному законопроєкті базові величини для соцвиплат і для грошових стягнень пропонують встановити на позначці 2100 грн. Впровадити це хочуть з 1 липня 2021 ...

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie