Українська Прем'єр-ліга. Динамо програло Десні, пропустивши вирішальний м’яч за хвилину до кінця матчу — відео

У гостьовому матчі 28-го туру української Прем'єр-ліги Динамо програло Десні, пропустивши вирішальний м’яч на 90+2-й хвилині.

Кияни відкрили рахунок вже на 4-й хвилині зустрічі. Голом відзначився Віктор Циганков.

Однак вже на 12-й хвилині Єгор Картушов рахунок зрівняв, а на 26-й хвилині Десна вже була попереду. Це Ібрагім Каргбо невдало зіграв після кутового, зрізавши м’яч у свої ворота.

Здавалося, що матч так і завершиться з рахунком 2:1. Але на 86-й хвилині Циганков п’ятою після пасу Карлоса де Пени відновив паритет.

Проте набрати очки у цій грі Динамо не змогло. За хвилину до кінця зустрічі Андрій Гітченко приніс своїй команді перемогу, відправивши м’яч у сітку воріт гостей ударом головою після подачі кутового.

В інших матчах дня Маріуполь обіграв Дніпро-1, а Ворскла і Олімпік завершили гру без забитих м’ячів.

Результати матчів

Десна — Динамо 3:2
Голи: Картушов, 12, Каргбо, 26 (автогол), Гітченко, 90+2 — Циганков, 4, 86

Маріуполь — Дніпро-1 2:1
Голи: Корнієнко, 24, Кащук, 45+3 — Хобленко, 67 (пен)

Ворскла — Дніпро 0:0

Турнірна таблиця

Раніше Шахтар не зміг обіграти Зорю в матчі 28-го туру чемпіонату України.

НВ

Новини по темі

Жерсона Родригеша турки выгнали из команды за драку с одноклубником, – СМИ.

Турецкий клуб "Анкарагюджю" в одностороннем порядке принял решение расторгнуть контракт с нападающим "Динамо" Жерсоном Родригешем

2

Орендованого у Динамо футболіста виключили із заявки турецького гранда за бійку з одноклубником.

Президент турецького Анкарагюджю Фатіх Мерт виключив із заявки на матч проти Галатасарая Жерсона Родрігеса, який був узятий в оренду у київського Динамо.

3

«Чемпіони Європи». Російський аккаунт Євро-2020 привітав збірну Росії з перемогою на перенесеному турнірі

Російський аккаунт Чемпіонату Європи з футболу «привітав із перемогою» на перенесеному турнірі Євро-2020 збірну Росії.

3

Англійська Прем'єр-ліга. Тоттенхем переміг Арсенал, Лестер ризикує випасти із зони Ліги чемпіонів — відео

В англійській Прем'єр-лізі (АПЛ) відбувся ще ряд матчів 35-го туру.