ЗМІ: «Група Павлюка» , яку розпустили в Раді, продовжує працювати на Ахметова.

Саме вони причетні до того, що двічі провалили голосування за призначення Вітренка віцепрем'єром.

Так звана "група Іллі Павлюка", чернігівського бізнесмена, яка складалася з народних депутатив партії "Слуга народу" та працювала у Верховній Раді в інтересах Ріната Ахметова сьогодні продовжує свою роботу попри те, що їх нібито розпустили. Про це пише видання "Українська правда".

Якщо коли-небуть робота "павлюківців" й припиниться, то лише на короткий термін.

Один з депутатів СН, який займається питаннями екології, розповів ЗМІ, що саме "група Павлюка" працювала над тим, аби для закону № 4167 про промислові викиди в повітря не вистачило голосів.

«Закон провалили. Він невигідний ДТЕК, тому що їхні підприємства є найбільшими забруднювачами. Закон реально потрібний, але група Павлюка зробила все можливе, щоб голосів забракло», — розповів він УП.

Неформальним лідером "павлюківців" є депутат СН Олег Марусяк. Він навіть вносив альтернативні проекти та просто в чатах просив не голосувати.

«Тобто вони реально дуже помітно працювали на інтереси ДТЕК» , — додало джерело УП.

Ця ж група двічі провалила голосування за призначення Юрія Вітренка віцепрем'єром. Вони намагалися усунути з посади очільника аграрного комітету Миколу Сольського, який є близьким товаришем колидышнього глави ОП Андрія Богдана. Саме останній намагався раніше розпустити "павлюківців".

"Якщо Банкова хоче отримати голоси з питання, де немає чутливих для «донецьких» економічних інтересів, то напряму комунікує із Павлюком. Крім того, його самого час від часу запрошують на наради до президента Володимира Зеленського" , - пише ЗМІ.

Читайте також: Верховний суд дозволив ДТЕК Ахметова не платити 425 млн грн «Укренерго»

Нагадаємо, "Слуги народу" розпустили "групу Павлюка" у грудні 2019 року через роботу на олігарха Ахметова. ЗМІ повідомляє, що туди входило від 30 до 40 народних обранців.

У грудні журналісти Bihus.info повідомили, що кілька народних депутатів з фракції «Слуга народу» часто відвідують офіс бізнесмена Іллі Павлюка, якого пов'язують з олігархом Рінатом Ахметовим і який працював у передвиборчому штабі Володимира Зеленського.

За даними журналістів, депутати відвідують офіс Павлюка перед голосуваннями за важливі законопроекти (зокрема, візити були зафіксовані перед голосуваннями за законопроекти про гральний бізнес, про бюджет на 2021 рік і відновлення електронного декларування).

Підготував/ла : Виктория Хмилевская

Дзеркало Тижня

«Дзеркало Тижня» - Останні новини України й світу. Лише достовірні новини політики, економіки, світу, культури й науки.

https://zn.ua/ukr/

Новини по темі
Зеленський увійде до підручників історії за боротьбу з олігархатом і повну трансформацію України.

Зеленський увійде до підручників історії за боротьбу з олігархатом і повну трансформацію України.

Президент України Володимир Зеленський увійде до підручників історії за боротьбу з олігархатом, повну трансформацію країни і розвиток України як конкурентної держави.

Цензор.НЕТ

Волю Стерненку, Free Raffmaster! Як активісти їздили до резиденції Зеленського і чим все закінчилося.

Волю Стерненку, Free Raffmaster! Як активісти їздили до резиденції Зеленського і чим все закінчилося.

Не мовчати - закликали Володимира Зеленського зо дві сотні мітингарів, які приїхали до його резиденції. Вимагали відреагувати на багатотисячні мітинги, які відбувалися напередодні під Офісом президента. Тодішній протест спалахнув через рішення Оде...

4 5

STREAM!  «Ні з’їзду суддівської нечесті!»  - Акція протесту в Києві.

STREAM! «Ні з’їзду суддівської нечесті!» - Акція протесту в Києві.

Акція протесту "Ні з’їзду суддівської нечесті!". Її учасники протестують проти проведення з’їзду суддів, на якому планують призначити нових членів Вищої ради правосуддя та суддю Конституційного Суду. Учасники акції закликають не проводити з’їзд су...

4

Попри пандемію та карантин: як у світі відзначали Міжнародний жіночий день.

Попри пандемію та карантин: як у світі відзначали Міжнародний жіночий день.

Рівна оплата праці, викорінення расизму й ґендерної дискримінації та боротьба з домашнім насиллям. Із такими вимогами виходили на марші жінки в різних країнах. Головним кольором протестів став фіолетовий - один із символів боротьби за рівноправ'я....

1 3

Драйвове 8 березня, або як у Києві пройшло  «Велике Жіноче Ралі».

Драйвове 8 березня, або як у Києві пройшло «Велике Жіноче Ралі».

Уже 23 рік поспіль у столиці відбувається велике жіноче ралі. Це аматорські змагання на автомобілях серед жінок, а ще - оригінальний спосіб відзначити міжнародний жіночий день та отримати нові емоції. Цього разу ралі стартувало з київського Подолу...

3 2

Марш жінок та акція  «Операція з порятунку феміністок» : як минуло 8 Березня у Києві.

Марш жінок та акція «Операція з порятунку феміністок» : як минуло 8 Березня у Києві.

Ратифікувати Стамбульську конвенцію та запровадити Шведську модель боротьби з проституцією. Зокрема, під такими гаслами у столиці відбулася акція за справедливе та рівне ставлення до жінок. Подібні акції пройшли у більш як десяти містах України. Н...

1 3

Акція  «Ні з'їзду суддівської нечесті»  - ОНЛАЙН ЗІ З'ЇЗДУ СУДДІВ.

Акція «Ні з'їзду суддівської нечесті» - ОНЛАЙН ЗІ З'ЇЗДУ СУДДІВ.

9 березня о 9:00 біля «Президент Готелю» на вулиці Госпітальній, 12 громадськість протестуватиме проти проведення з’їзду суддів, на якому планують призначити нових членів Вищої ради правосуддя (ВРП) та суддю Конституційного Суду (КС). Цензор.НЕТ в...

1 1