У МОЗ пояснили, чому в Україні багато заражених коронавірусом медиків.

<p>Серед усіх заражених коронавірусом в Україні &ndash; 20% медики</p> - У МОЗ пояснили, чому в Україні багато заражених коронавірусом медиків

Серед усіх заражених коронавірусом в Україні – 20% медики

Реєстрація випадків внутрішньо-лікарняних хвороб у нас була нижче європейського рівня, стверджують у МОЗ

Заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко розповів в інтерв’ю» Радіо Свобода», чому в Україні досить високий рівень захворюваності Covid-19 серед медичних працівників.

Серед усіх заражених коронавірусом в Україні – 20% медики. На думку Ляшка, це комплексна проблема держави і такому високому рівню є пояснення.

«Це комплексна проблема. І Україна не є унікальною країною. Кількість випадків інфікування серед медичних працівників висока в різних країнах. У нас 20% – так, це великий показник. Але цьому є пояснення. Тому що питанням інфекційного контролю, тобто профілактики внутрішньо-лікарняного поширення інфекційних хвороб (без різниці яких: крапельна група, повітряно-крапельна, контактних) в нашій країні досить мало приділялося уваги», –сказав Ляшко.

Він також запевнив, що реєстрація випадків внутрішньо-лікарняних хвороб у нас була нижче європейського рівня.«Це точно. Не звертали увагу. І різні чинники на це впливали, у тому числі і купівля лікарських засобів безпосередньо пацієнтом, антибіотиків, антибіотиків останніх поколінь і тому подібне.

Тому, коли ми говоримо про те, чому так багато, тому що в побудованій в самій системі охорони здоров’я, коли ми говоримо, що не було розроблено маршрутів пацієнтів, не було зонування, чітко зони, де небезпечна, де безпечно чиста зона, питання виходів з боксів і заходу в ординаторські, як воно це все повинне відбуватися, де повинна проводитися дезінфекція – все це було тільки в навчальних процесах, а на практиці інфекційна служба була не готова», – додав заступник міністра охорони здоров’я.

Зазначимо, що напередодні на Прикарпатті від коронавірусу померла медсестра дитячої лікарні.

Коронавірус в Україні

Нагадаємо, станом на 9:00 30 травня в Україні зафіксовано 393 нових випадків коронавірусу, це на 36 випадків менше, ніж 29 травня (429). Усього виявлено 23 204 випадки коронавірусної хвороби.

Новини по темі

Помер останній генсек компартії Чехословаччини

Мілош Якеш пішов із політики після Оксамитової революції в Празі

1

Карантин в Україні продовжать на місяць і змінять умови.

Епідемічна ситуація в Україні не дозволяє відмовитися від обмежувальних заходів

1

Музыкальный сервис Spotify начал работать в Украине.

Подписка на сервис для прослушивания музыки без рекламы будет стоить от $4,99

1

Panasonic тестує роботи-крісла в токійському метро

Основна функція автономних електрокрісел полягатиме як в транспортуванні пасажирів, так і в перевезенні різних товарів і устаткування

1

Гривня продовжує падіння: офіційний курс на 15 липня.

Гривня здешевіла ще на 6 копійок

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie