Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

В Україні можна обмежувати свободу пересування під час карантину: рішення суду.

На Закарпатті Феміда визнала винним адміністратора закладу громадського харчування і оштрафувала на 34 тис. грн

Закарпатський апеляційний суд вважає, що карантинні (обмежувальні) заходи, які застосує Кабінет Міністрів України, є співрозмірними загрозі поширенню інфекційних захворювань та спрямовані на забезпечення захисту здоров`я громадян. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на постанову від 4 листопада.

На думу Феміди, «карантинні обмеження повинні бути необхідними у демократичному суспільстві та пропорційними переслідуваній законній меті, заздалегідь передбаченими, носити терміновий характер з урахуванням відповідних наслідків їх застосування». При цьому карантинні обмеження повинні періодично переглядатися з метою вирішення питання про необхідність їх продовження або скасування.

«Запобігання поширенню інфекційних захворювань є підставою для обмеження свободи пересування, зібрань, приватного та сімейного життя, відповідно до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод… Відповідно до практики Європейського суду з прав людини, під законною метою необхідно розуміти встановлення конкретних, вимірних, досяжних, реалістичних цілей на зміну та покращення ситуації в майбутньому. У цьому випадку такою метою є запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби Covid-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 про, що прямо зазначено у відповідній постанові Кабінету Міністрів України», – сказано у постанові суду.

Таких висновків апеляційний суд дійшов після того, як переглянув рішення Ужгородського міськрайонного суду від 17 вересня 2020 року. Суд першої інстанції визнав винним адміністратора закладу «Паб Хаус» у порушенні правил карантину і оштрафував на 62 тис. грн. Чоловік допустив роботу закладу з прийому відвідувачів попри заборону, яку винесла регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Закарпатської обласної державної адміністрації.

Апеляційний суд наголосив: попри попередження працівників поліції дотримуватися протиепідемічних заходів адміністратор закладу не вчинив будь-яких дій, щоб відвідувачі закладу покинули приміщення.

При цьому апеляція зменшила суму штрафу для порушника. Тепер він заплатить не 62 тис. грн, а 34 тис. грн.

Постанова апеляційного суду набирає законної сили і не підлягає оскарженню.

Новини по темі
Противника вакцинації Стахіва випустили із СІЗО під заставу в мільйон гривень.

Противника вакцинації Стахіва випустили із СІЗО під заставу в мільйон гривень.

У середу, 1 грудня, лідера антивакцинаторів Остапа Стахіва випустили із СІЗО. Його прихильники внесли за нього заставу – майже 1 мільйон гривень. Про це повідомляє Суспільне. Стахів має прибути до Львівської обласної психіатричної лікарні для прох...

Народна Правда

В Одессе произошла утечка опасного химиката

В Одессе произошла утечка опасного химиката

В Одесі на вулиці Боровського на території підприємства під час проведення робіт з ємністю, що містить 800 літрів хлору, сталися розгерметизація та витік небезпечної речовини. Про це повідомляє ДСНС на Одещині. Рятувальники наклали бандаж на ємніс...

Народна Правда

Брифінг 01.12.2021 Олексій Кучеренко

Брифінг 01.12.2021 Олексій Кучеренко

Брифінг народного депутата України Олексія Кучеренка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 01.12.2021 Нестор Шуфрич

Брифінг 01.12.2021 Нестор Шуфрич

Брифінг народного депутата України Нестора Шуфрича Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Щеплення від грипу-2021. Все що потрібно знати про вакцинацію в Україні

Щеплення від грипу-2021. Все що потрібно знати про вакцинацію в Україні

Вакцина від грипу хоча й не рятує від COVID-19, але значно зменшує ризики ускладнень. Обидві хвороби мають схожі симптоми, тож щоб уникнути подвійного навантаження на організм, медики радять вакцинуватися, як від COVID-19 так і від грипу. Цьогоріч...

Учасники акції  «SaveФОП»  рушили до Офісу президента / включення з місця.

Учасники акції «SaveФОП» рушили до Офісу президента / включення з місця.

Учасники акції "SaveФОП" рушили до Офісу президента. Дивіться онлайн новини, токшоу, документальні фільми BBC та серіали. Друзі, ставте лайк або не ставте :) Для нас важлива ваша реакція. Завдяки вам ми розуміємо - чи подобається вам те, що ми роб...

БЕЗ ЦЕНЗУРИ наживо: Велике оплесківництво - Як Зе збирається вкрасти вибори без путчу - Голодна туса.

БЕЗ ЦЕНЗУРИ наживо: Велике оплесківництво - Як Зе збирається вкрасти вибори без путчу - Голодна туса.

Буде гаряче, вмикайтеся! Стежте за головними новинами на наших сторінках та каналах в соцмережах: Новини України - Facebook - Twitter - Telegram -

Брифінг 01.12.2021 Єгор Чернєв спільно з родинами загиблих Захисників України

Брифінг 01.12.2021 Єгор Чернєв спільно з родинами загиблих Захисників України

Брифінг народного депутата України Єгора Чернєва спільно з родинами загиблих Захисників України Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж: