У КМДА прокоментували ситуацію із заборгованістю метрополітену

UA.NEWS 1
У КМДА прокоментували ситуацію із заборгованістю метрополітену

Борги не дають київському метрополітену розвиватися, заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник у прямому ефірі телеканалу «112 Україна». За його словами, із 2017 року арештовано всі рахунки метрополітену.

«Наразі 100 вагонів, придбані на умовах лізингу, лишаються у власності метрополітену й активно обслуговують пасажирів. У вівторок депутати Київради  ухвалили рішення, яке направлено на вирішення проблеми КП «Київський метрополітен». Складно працювати, коли політика втручається у господарську діяльність. Саме це призвело до проблем метрополітену. Ні для кого не секрет, що у нас є мільярдні борги за поставлені свого часу вагони, але із 2014 року Київрада відмовилась виділяти кошти метрополітену для оплати лізингових боргів за ці 100 вагонів, і сума боргу наросла дуже серйозно», – розповів Поворозник.

Чиновник зазначив, що Київрада вже надала дозвіл підприємству вступити у переговори з «Укррослізінг» і вийти на мирові угоди.

«Проте відтягування вирішення питання із 2-мільярдним боргом відлякує кредиторів. І саме для того, щоб змінити ситуацію, прийнято відповідне рішення, яке дозволить керівнику КП «Київський метрополітен» розпочати переговори про варіанти і можливу реструктуризацію боргу», – підсумував Поворозник.

Нагадаємо, у київських маршрутках почали підвищувати ціни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Автор: UA.NEWS