Як росіяни підтримали зміни до Конституції РФ

За період з 25 по 28 червня зміни до Конституції Російської Федерації підтримали 76% респондентів, які взяли участь у голосуванні.

Відтак, станом на вечір 28 червня, в опитуванні взяли участь 163 124 особи. Про це свідчать дані екзит-полу ВЦИОМ.

Зазначається, що інтерв'юери пропонували пройти анонімне опитування на виході з виборчої дільниці і відповісти на запитання про те, як проголосував респондент – "за" або "проти" поправок до Конституції РФ. 29,4% респондентів відмовилися від відповіді.

Серед людей, які погодилися на опитування, 76% зазначили, що проголосували "за". 23,6% проголосували "проти". 0,4% від загальної кількості заявили, що зіпсували бюлетень.

Росія планує провести масштабні військові навчання біля Чорного моря і захопити греблю на півночі Херсонської області.

Новини по темі

Ученые дали прогноз по глобальному потеплению на ближайшие 5 лет.

Среднегодовая температура во всем мире будет как минимум на один градус Цельсия выше уровня второй половины XIX века в каждый из ближайших пяти лет. Кроме того, через год повышение может составить 1,5 градуса.

Илон Маск поддержал выдвижение Канье Уэста в президенты США, но потом передумал.

Глава Tesla и SpaceX Илон Маск поддержал Канье Уэста, когда тот заявил о намерении баллотироваться в президенты США. Но потом узнал о взглядах музыканта и внезапно передумал.

1

Більше, ніж від коронавірусу. З початку року в Китаї від смогу померли 49 тисяч осіб — Reuters

Інформаційне агентство Reuters публікує дані групи вчених, які повідомляють, що з початку 2020 року в двох великих містах Китаю від смогу померли понад 49 тисяч осіб.

НАТО працює над новою концепцією «Стримування та оборона для євроатлантичного простору» . голови Альянсу.

З огляду на характер загроз, які тільки загострилися після кризи коронавірусу, НАТО розробляє нову концепцію стримування та оборони для євроатлантичного простору, має посилити Північноатлантичний союз і зміцнити трансатлантичні зв'язки.

1

У США жінка зняла на відео ящірку з «людськими» руками.

Користувачі так і не зрозуміли, що це

1 1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie