Головна лікарка Шпиталю Шептицького заявила про участь у виборах мера Львова.

Головна лікарка Шпиталю ім. Митрополита Андрея Шептицького Наталія ван Доеверен заявила про участь у виборах на посаду голови Львівської ОТГ. На вибори вона йде кандидатом від політичної партії «Духовна Україна», на сторінці якої опублікували ролик про її участь у виборах.

«Я хочу запропонувати вам справедливість. Справедливі і прозорі правила гри і підходи до управління львівською Ратушею. Я пройшла складний і тривалий шлях випробувань у боротьбі за правду і справедливість. Я знаю їм ціну. Збережімо духовну столицю України разом», – звернулася Наталія ван Доеверен до виборців.

Наталія ван Доеверен – лікарка вищої кваліфікаційної категорії, доктор філософії. Із 2011 була заступницею головного лікаря з медичної частини у Львівській обласній клінічній лікарні. У 2017 році вона звільнилася і перейшла працювати у Шпиталь ім. Андрея Шептицького, де зараз працює головною лікаркою. Як зазначено на сайті закладу, вона навчалася у Бродівській середній школі, Львівському державному медінституті, опісля – Українській академії державного управління при Президентові України.

З іменем Наталії ван Доеверен пов'язаний гучний скандал. У листопаді 2017 року тоді ще заступницю головного лікаря Львівської обласної клінічної лікарні Наталію ван Доеверен затримали начебто на отриманні хабара. Вона ж запевняла, що справу сфабрикували, аби позбавити її посади заступниці головного лікаря обласної клінічної лікарні та вимагала визнати її потерпілою. Пізніше прокуратура відмовилася від обвинувачення у цій справі.

Зазначимо, що про участь у виборах голови Львівської ОТГ вже заявили: чинний мер Львова Андрій Садовий, екс-голова ЛОДА Олег Синютка, народні депутати Тарас Батенко та Ярослав Рущишин, колишні народні депутати Оксана Юринець, Ігор Васюник та Руслан Кошулинський, депутатка Львівської міськради Юлія Гвоздович, екс-заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк, 52-річний стоматолог Юрій Бунь та міський провокатор Остап Стахів, а також лідер «Варти» Ігор Зінкевич. Кандидатом на посаду мера Львова від партії «Слуга народу» став Тарас Кльофа.

Вибори голови Львівської ОТГ мають відбутися 25 жовтня. За участь у виборах зареєстровані кандидати мають сплатити 121 тис. грн застави.

Новини по темі

«Динамо» перемогло «Гент» та вийшло до групового етапу Ліги чемпіонів.

«Динамо» перемогло «Гент» та вийшло до групового етапу Ліги чемпіонів

1

У додатку «Дія» з'явилося цифрове свідоцтво про народження.

У додатку «Дія» з'явилося цифрове свідоцтво про народження

1

Один з найбільших новинних порталів Білорусі TUT.BY позбавили статусу ЗМІ

Один з найбільших новинних порталів Білорусі TUT.BY позбавили статусу ЗМІ

2 1

«Цей жест означає, що жінка вже може очолити місто».

«Цей жест означає, що жінка вже може очолити місто» +Відео

2 1

Понад 60% українців переконані, що війну на Донбасі розв’язала Росія.

Понад 60% українців переконані, що війну на Донбасі розв’язала Росія

5 1

Головні новини Львова за 29 вересня. Швидкі новини для найбільш заклопотаних

Головні новини Львова за 29 вересня +Відео

2 1

Велика Британія та Канада запровадили санкції проти Олександра Лукашенка.

Велика Британія та Канада запровадили санкції проти Олександра Лукашенка

3 1

Про право власності на прикладі шести соток. Ліберальні конкістадори та проблеми індіанців

Про право власності на прикладі шести соток

1

Петро Прошенко захворів на коронавірус

Петро Прошенко захворів на коронавірус

1 3

Комітет ВРУ ініціює звернення до Зеленського із закликом звільнити Фокіна з ТКГ.

Комітет ВРУ ініціює звернення до Зеленського із закликом звільнити Фокіна з ТКГ

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie