Зеленський підписав указ про проведення основних реформ.

Президент України Володимир Зеленський підписав указ Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави.

Зеленський підписав указ про проведення основних реформ

В указі Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави, який 9 жовтня підписав Володимир Зеленський, йдеться про заходи, спрямовані на продовження структурних економічних реформ, запровадження додаткових механізмів для прискорення соціально-економічного розвитку України, підвищення рівня добробуту населення, гармонійного розвитку регіонів, впровадження європейських стандартів життя.

Крім того, до кінця року очікується розробка урядом законопроектів щодо створення сприятливих умов для діяльності підприємців, зокрема запровадження дворічного мораторію на проведення перевірок фізичних осіб – підприємців (ФОП) та пом’якшення їхньої відповідальності за порушення порядку подання звітності, пов’язаної із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій.

Читайте: Зеленський запропонував засновнику Alibaba Group Джеку Ма відкрити R&D-центр в Україні

До 31 грудня 2019 року уряд також має забезпечити початок масштабної приватизації, зокрема визначення п’яти об’єктів великої приватизації.

Згідно з указом, до кінця року має бути забезпечена підготовка до запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення, зокрема включно зі створенням електронного реєстру інженерів-землевпорядників.

Уряд також повинен забезпечити формування незалежних наглядових рад усіх державних банків.

Передбачається також впровадження нової об’єднаної системи керівництва та управління силами оборони, що відповідатиме стандартам НАТО, розробку структури плану оборони України.

До кінця наступного року уряд має визначити засади організації та проведення оборонного планування, управління оборонними ресурсами з урахуванням досвіду держав – членів НАТО і Європейського Союзу.

Нагадаємо, що МВФ вважає необхідним просування структурних реформ в Україні, які передбачають боротьбу з корупцією, скорочення ролі держави і олігархів в українському бізнесі.

Новини по темі

Закон про держбюджет-2020 ухвалять 14 листопада до 23.

На думку голови фракції Слуга народу Давида Арахамія, в четвер Верховна Рада на пленарному засіданні ухвалить державний бюджет на 2020 рік до 23.00.

1

НАЗК поновлює співпрацю з USAID

Активні відносини між організаціями призупинили ще в 2017 році.  

1

Екстрадованому до США російському хакеру загрожує до 80 років в'язниці.

Крім того, Буркова підозрюють у створенні закритого сайту для "елітних кіберзлочинців". За доступ на сайт росіянин збирав з хакерів за п'ять тисяч доларів в якості страхового внеску.

2

Земельна реформа: фракція Слуга народу заблокувала трибуну Ради — відео.

У середу, 13 листопада, на тлі розгляду у Верховній Раді законопроекту щодо ринку землі депутати з фракції Слуга народу взяли у кільце парламентську трибуну.

1

США евакуюють дипломатів і їх сім'ї з Болівії

Держдеп США розпорядився терміново евакуювати дипломатів і їх сім'ї з Болівії через масові заворушення.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie