Бізнес закликає Мінінфраструктури відмовитися від необґрунтованого підвищення тарифів на залізничні перевезення - заява АСС Ukraine.

Про це йдеться в заяві Американської торговельної палати в Україні (АСС Ukraine), розміщеній на її сайті, інформує Цензор.НЕТ.

"Компанії-члени Американської торговельної палати в Україні, не підтримують поточну редакцію проєкту наказу, запропоновану Міністерством, і наголошують на неприпустимості підвищення тарифів на залізничні перевезення", - зазначається в заяві.

Зокрема, в ACC Ukraine звернули увагу, що наразі рентабельність вантажних перевезень знаходиться на досить високому рівні, адже операційний результат сегменту вантажних перевезень у 2019 році склав 27%, а у 2020 році – 17%, що значно перевищує показники сусідніх країн. Тож причин для підвищення тарифів на вантажні перевезення немає.

"Мета підвищення тарифів, передбачена проєктом наказу, залишається незрозумілою, враховуючи відсутність наданого фінансового плану вантажних перевезень Укрзалізниці, де були б вказані збитки та необхідність у підвищенні тарифів", - вважають в ACC Ukraine.

Та нагадали, що УЗ вже неодноразово збільшувала тарифи на вантажні перевезення, що змушувало бізнес переходити на використання альтернативних видів транспортування, внаслідок чого залізниця втрачала обсяги перевезень і доходи.

Окрім того, в ACC Ukraine наголосили на необхідності вирішення проблеми збитковості пасажирських перевезень, які продовжують субсидіювати за рахунок прибутків від вантажних, та закликали Міністерство інфраструктури доопрацювати проєкт наказу з урахуванням пропозицій бізнес-спільноти.

"Бізнес-спільнота вважає, що основною метою проєкту наказу є не покращення тарифної політики на залізничному транспорті чи пошук економічно обґрунтованих тарифів, а чергове зростання вартості залізничних перевезень", - зазначається в заяві.

Читайте також: Монастирський: Поліція контролюватиме дотримання автоперевізниками норм. ІНФОГРАФІКА

Нагадаємо, Мінінфраструктури оприлюднило проєкт щодо підвищення тарифів на залізничні вантажні перевезення та скасування позакласних вантажів. Через це тарифи для перевізників виростуть на 30%. Проти цього рішення виступили експерти та бізнес: вони заявили, що відомство не представило жодних економічних обгрунтувань чергового підвищення. Тим часом за останні десять років тарифи вже зросли на 195%, а перевезення в Україні наразі є високорентабельними.

Раніше екс-голова правління "Укрзалізниці" Володимир Жмак заявив, що питання тарифоутворення на послуги "Укрзалізниці" може вирішуватися лише після того, як буде проведено повноцінну реформу компанії.

Водночас генеральний директор Федерації роботодавців транспорту України Володимир Гусак заявив, що мільярди прибутків "Укрзалізниці" від вантажних перевезень не спрямовуються на розвиток компанії, а витрачаються на утримання непрофільних активів та розкрадаються.

Нагадаємо, 5 липня 2021 року на офіційному веб-сайті Міністерства інфраструктури України (Міністерство) було опубліковано проєкт наказу "Про внесення змін до коефіцієнтів, що застосовуються до тарифів збору тарифів на залізничні перевезення вантажів у межах України та супутні послуги".

Цензор.НЕТ

«Цензор.НЕТ» - останні новини дня в Україні та світі. Найсвіжіші новини зібрані на сайті censor.net

https://censor.net/ua

Новини по темі

На третьому році президентства Зеленського українська промисловість відкинута нижче рівня 2016 року.

Замість обіцяного прискорення економічного зростання втрачено навіть те, що було. А відновлення не відбувається навіть на тлі безпрецедентно сприятливих умов на світових ринках, якими користуються виробники в сусідніх країнах. Але не в Україні. Th...

Тверезий погляд

Ханг-оркестр на Черкащині створює дивовижну музику на унікальному інструменті: подробиці.

Ханг-оркестр на Черкащині створює дивовижну музику на унікальному інструменті: подробиці.

Космічні звуки унікального ханга – такої мелодії не створює більше жоден інструмент. А грає він на Черкащині. Неймовірні мелодії оживають в руках Антона Стрільця. Дивіться онлайн новини, токшоу, документальні фільми BBC та серіали. Друзі, ставте л...

Сепаратистського лідера Каталонії Пучдемона заарештували в Італії: що відомо.

Сепаратистського лідера Каталонії Пучдемона заарештували в Італії: що відомо.

Італійський суд наказав звільнити колишнього лідера Каталонії Карлеса Пучдемона, якого затримали учора на Сардинії. Однак він повинен залишатися на італійському острові, поки розглядається запит Іспанії про його екстрадицію. Раніше Пучдемона зааре...

Як різні міста України адаптувались до нових карантинних обмежень.

Як різні міста України адаптувались до нових карантинних обмежень.

Україна з 23 вересня перейшла у жовту зону карантину. Першими, хто відчув вплив нових обмежень – батьки, адже працюють далеко не всі освітні установи. Читати на сайті:

Чому вакцинація – обов'язок, а не прохання, Думки мої тихі.

Чому вакцинація – обов'язок, а не прохання, Думки мої тихі.

Думки мої тихі про наших з вами співгромадян-антивакцинаторів. Тих, які зараз обурено трясуть Конституцією із вимогою не порушувати їхні "священні" права вчиняти зі своїм життям усе, що їм заманеться. Мовляв, то є незаконним – примушувати їх до ще...

Олені, що гавкають святкують поповнення: у екопарку Харкова народився мунтжак.

Олені, що гавкають святкують поповнення: у екопарку Харкова народився мунтжак.

У Харківському екопарку з'явилося поповнення у дивовижних створінь – мунтжаків. Це маленькі Олені, які під час небезпеки залякують супротивника гавканням. Мунтжаки – найдавніший вид на землі. Свого часу вони мешкали і в Європі. Нині ж проживають у...

Реанімація у трамваї - ТОП-15 міфів про вакцинацію від COVID-19- ФОРМУЛА ЗДОРОВ’Я.

Реанімація у трамваї - ТОП-15 міфів про вакцинацію від COVID-19- ФОРМУЛА ЗДОРОВ’Я.

Диво-порятунок у трамваї. Львівські студентки врятували життя пасажиру, в якого зупинилося серце Розвінчуємо міфи. Які найпоширеніші страхи перед ковід-вакцинацією? З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал