Олещук: ЕС спробувала відхопити собі у партійну скарбничку трохи персонального рейтингу Кличка.

Олещук: ЕС спробувала відхопити собі у партійну скарбничку трохи персонального рейтингу Кличка

Щодо підтримки чинного міського голови В. Кличка на виборах з боку ЄС. Звісно, мова про якусь "щиру допомогу" у даному випадку не йде. До речі, реакція самого Кличка на все це - "стримана". Мовляв, він йде сам та ні з ким не торгується.

У ЄС просто немає кандидата, який би не опускав їхній рейтинг, а навпаки піднімав. Це партія виключно одного Порошенка. Все. Висунення першим номером у Київраду Марини Порошенко - найкраще тому підтвердження. За таких умов найрозумніше - взагалі не висуватися. Ну не Михайла ж Порошенка просувати? Ні, звісно, можна було б і це зробити. Цьому б ніхто не здивувався, але щоб це їм дало?

Читайте також: Марина Порошенко очолила список ЄС на виборах до Київради

Водночас, для партії, яка претендує на загальнонаціональне лідерство, відмова від участі у виборах міського голови виглядає "не солідно". Тож треба вигадати певний позитивний привід. І його знайшли. Мовляв, це якась протидія "проросійським силам" і т.д. Хоча реально - це спроба відхопити собі у партійну скарбничку трохи персонального рейтингу Кличка, який, чого гріха таїти, у Києві і справді дуже серйозний. Фактично, це спроба зіграти у гру "А ми теж за Кличка!" Хоча у Кличка є власна партія, і йому така підтримка потрібна не сильно. Ну а кого б підтримували виборці ЄС у Києві, якби не це формальне "добро"? Пальчевського? Чи Попова?

Читайте також: Епідемія закінчилась? Міністр охорони здоров’я Максим Степанов йде на вибори разом зі "Слугою народу"

Цікаво, хто ще з партій надумає "задушити в обіймах" Кличка та "примазатися"? Мабуть, не лише ж у ЄС до такого додумалися? До речі, в ЄС, мабуть, уже готуються розказувати, що Кличко переміг завдяки їхній підтримці.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitterі YouTube

Новини по темі

Закарпатський осередок «Слуги народу» розмістив логотип партії на іконі Богородиці, але пізніше його прибрали.

Осередок партії "Слуга народу" на Закарпатті привітав українців з Різдвом Пресвятої Богородиці, наклавши свій логотип на ікону.

Соціологи розповіли, як українці проголосували б на найближчих парламентських виборах.

Згідно з даними соціологів, рейтинг "Слуги народу" падає. 

2

Агітації за Верещук не було, бо вона не кандидатка - у партії Зеленського придумали, чому не порушували закон.

У партії "Слуга народу" заявляють, що не порушували закон, провівши свою конференцію у внутрішньому дворі Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка."У дворі червоного корпусу університету президент та колеги з партії розповідали про...

1

«Ні зеленому КНУ» : студенти вийшли на протест через «слуг» .

Студенти також вимагають відсторонити ректора університету Леоніда Губерського на час проведення розслідування. Серед інших вимог: у закладах освіти

2

Президентський рейтинг: 31,8% - за Зеленського, 18,9% - за Порошенка, 13,3% - за Бойка і 9,8% - за Тимошенко. КМІС.

Чинного главу держави Володимира Зеленського на президентських виборах, якби вони відбувалися в середині вересня 2020 року, готові підтримати 31,8% українців

1 5

Бойовики порушили режим «тиші» поблизу Мар'їнки і Водяного.

За інформацією Міноборони, бойових втрат серед українських військових немає.

2

«Слуга народу» про з'їзд в університеті Шевченка: «Звинувачення в порушеннях - безпідставні» .

Партія "Слуга народу" заявила, що не порушила законодавство, провівши свою конференцію у внутрішньому дворі Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка 20 вересня.

1

Президентський рейтинг Зеленського з квітня знизився на більш як 10% – опитування КМІС.

Водночас у порівнянні з рейтингом у квітні підтримка Зеленського зменшилась на 10,8%, натомість у Порошенка рейтинг у вересні зріс на 4%.

1 1

Зеленський підписав указ про протидію домашньому і гендерно зумовленому насильству.

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про невідкладні дії щодо запобігання та протидії домашньому і гендерно зумовленому насильству.

1

Рейтинг партій: «Слуга народу» - 21,5 %%, ОПЗЖ - 17,8%, ЄС - 16,3%, «Батьківщина» - 8,7%. КМІС.

Політичну партію "Слуга народу" на парламентських виборах, якщо б вони відбувалися в середині вересня 2020 року, готові підтримати 21,5% українців, серед тих, хто визначився з вибором.

9

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie