У давньому тексті про Адама і Єву знайшли таємне послання.

1

У давньому тексті про Адама і Єву знайшли таємне послання

У книзі перші літери рядків утворюють акровірш FFAALLAF

Редакція Сьогодні Lifestyle

16 вересня, 12:55
Фото: Depositphotos

В опублікованій 350 років тому поемі Джона Мільтона "Втрачений рай" фахівці з Університету Тафтса в США виявили таємне послання всередині тексту – акровірш. Це повідомлення присвячене гріхопадінню перших людей і грішному ангелу Сатані. Про це повідомляє видання Science Alert.

Фото: now.tufts.edu

За словами вчених, акровірш попереджає читача, що має статися, і що змій, незважаючи на спробу виглядати добрим, насправді має злі наміри, що призведе, в кінцевому підсумку, до трагедії – вигнання людства з Раю.

Дивіться відео: голландець зібрав майже тисячу пляшок з посланнями

У книзі, де Сатана умовив Єву скуштувати заборонений плід, а та змушує Адама зробити те ж саме, перші літери рядків утворюють FFAALLAF. Це інтерпретується як подвійне "fall" ( "падіння"), що читається зверху вниз, а третє "fall" читається знизу вгору. Фахівці вважають, що перша половина акровірша символізує собою падіння Адама і Єви, а друга відноситься до самого Сатани.

Нагадаємо, в січні 2018 року мешканка Австралії Тоня Іллман розповіла дивовижну історію: вона знайшла на пляжі пляшку з посланням, кинуту в море 132 роки тому. Крім цього, ми розповідали, як учені знайшли на єгипетському саркофазі таємне послання в майбутнє.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Ще кілька матеріалів по темі:

Листи з минулого: Голландець зібрав майже тисячу пляшок з посланнями В дешевом кольце нашли секрет на 709 тысяч гривен Розкрито таємницю появи Стоунхенджа Вчені розкрили таємницю острова Пасхи

США відкриття таємниця послання неймовірне артефакти

Реклама