Підвищення податків не зробить повітря чистішим, ці гроші потрібно вкладати в екомодернізацію.

Підвищення податків не зробить повітря чистішим, ці гроші потрібно вкладати в екомодернізацію, - еколог

Підвищення екологічних податків жодним чином не вплине на стан довкілля, якщо ці гроші направлятимуться просто в бюджет.

Залучені кошти потрібно вкладати в модернізацію промисловості. Таку думку висловив гендиректор Центру екології та розвитку нових технологій Владислав Антипов, коментуючи зміни до Податкового кодексу, які передбачають зростання низки екологічних податків і зборів.

"Якщо збираються податки за вплив на довкілля, то вони мають спрямовуватися на вирішення проблем довкілля. Ми не маємо займатися лікуванням наслідків, а усувати причину. Для цього потрібно проводити екологічну модернізацію нашої промисловості і якимось чином стимулювати цей процес, стимулювати інвестиції в екологічні проєкти і програми", - наголосив експерт. За його словами, ситуація, в якій екоподаток потрібен лише для наповнення бюджету, а не вирішення екологічних проблем, свідчить про те, що влада не здатна ефективно розпоряджатися коштами.

"Якщо податки підвищуються просто для того, щоб заткнути дірки в бюджеті, то це не зовсім питання екології. Це питання державного управління фінансами. Мабуть, ніхто не хоче шукати ефективність всередині себе - боротися з корупцією, неефективним використанням державних коштів і розкраданням. А хоче просто піднімати податки і зараховувати гроші навіть не у спецфонд, а в загальний фонд бюджету", - упевнений Антипов.

Нагадаємо, в Раду подали проєкт змін до Податкового кодексу, який передбачає суттєве підвищення податків і зборів практично з усіх галузей. Низка асоціацій і міжнародних організацій уже виступили з критикою проєкту: на їхню думку, ухвалення подібних документів можливе лише після широкої суспільної дискусії із залученням галузевих експертів і представників бізнесу, в іншому випадку економічна ситуація в Україні значно погіршиться.

Цензор.НЕТ

«Цензор.НЕТ» - останні новини дня в Україні та світі. Найсвіжіші новини зібрані на сайті censor.net

https://censor.net/ua

Новини по темі
Як покупка “євроблях” впливає на отримання субсидії: з’явилася важлива заява.

Як покупка “євроблях” впливає на отримання субсидії: з’явилася важлива заява.

У Міністерстві соціальної політики України повідомили, чому не зможуть враховувати “евробляхи” при оформленні субсидій. Суть проблеми в коментарі виданню Укрінформ описав глава департаменту сім’ї та соціальної підтримки населення...

Народна Правда

Ролик What is Russia від російського МЗС: яким є справжнє обличчя країни-агресора, Підгорає.

Ролик What is Russia від російського МЗС: яким є справжнє обличчя країни-агресора, Підгорає.

На офіційному акаунті російського МЗС у твітері опублікували ролик What is Russia, приурочений до дня Росії. Однак у слові "Росія" було допущено кілька помилок. Читати на сайті:

Dream the Future: Work

Dream the Future: Work

Робота трансформується разом з розвитком суспільства. Як, де і ким ми працюватимемо у майбутньому?

Про головне за 10:00: Байден відмовився від пресконференції з Путіним.

Про головне за 10:00: Байден відмовився від пресконференції з Путіним.

У випуску "Про головне" за 16 червня станом на 10:00 – за порадою експертів Джо Байден відмовився від спільної пресконференції з Володимиром Путіним. Вона мала б відбутися за результатами саміту у Женеві. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24...

Розвал фракції  «Голос»  у Верховній Раді.Наживо

Розвал фракції «Голос» у Верховній Раді.Наживо

З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал

Літак Путіна не міг сісти в Женеві через приліт Байдена: просили покружляти годину.

Літак Путіна не міг сісти в Женеві через приліт Байдена: просили покружляти годину.

Швейцарські диспетчери попросили росіян покружляти півтори години над місцевими озерами. В цей час там сідав літак Джо Байдена. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram –

В Офісі Президента заговорили про відставку Авакова.

В Офісі Президента заговорили про відставку Авакова.

В Офісі Президента можуть ухвалити рішення про звільнення Арсена Авакова вже у вересні 2021 року. Тоді розпочнеться наступна парламентська сесія. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – ...