Будете відповідати: Южаніна звернулася до «слуг» через фальсифікацію тексту законопроекту.

За фактом підробки відкрито кримінальне провадження.

Голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна заявила про підробку законопроекту 2524 щодо спрощення обліку доходів фізичних осіб-підприємців. Про це Южаніна заявила під час позачергового засідання Ради 23 вересня, на якому розглянули законопроекти про оподаткування і фіскальної політики.

За її словами, профільним комітетом при підготовці тексту закону на підписання голові Верховної Ради відбулася підробка тексту і текст був прийнятий без урахування правок. За даним фактом ДБР в жовтні 2020 року відкрило кримінальне провадження.

Южаніна додала, що експерт провів лінгвістичне сематико-текстуальне експертне дослідження, яке підтверджує, що в кінцевому тексті закону текст підроблений і не відповідає тим поправкам, які розглядалися в залі Верховної Ради.

"Це означає, що в рамках цього кримінального розслідування повинні бути притягнуті до відповідальності люди, які сфальсифікували текст закону, який підписав спікер Верховної Ради. На це все витрачено майже рік. Мені здається, якби ми так уважно придивлялися до дій "слуг народу", вони б не дозволяли вести себе так розв'язно в цій Верховній Раді. Тому будете відповідати, це точно", - заявила Южаніна.

Нагадаємо, 21 липня Рада розблокувала підписання законопроекту №2524 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо функціонування електронного кабінету і спрощення роботи фізичних осіб-підприємців». Саме цим законом передбачено внесення змін до Закону №466, яким була введена податкова реформа.

Законом передбачено удосконалити роботу Електронного кабінету платника податків, спростити податковий облік, стимулювати добровільне обмеження паперового документообігу. Зокрема: скасовується вимога обов'язкової реєстрації книги обліку доходів і витрат та обов'язок ведення книги обліку доходів для ФОП 1 і 2 групи спрощенців і 3 групи, які не є платниками ПДВ.

Детальніше про те, як удосконалити податкове регулювання в Україні, читайте в статті Олексія Любченка "Податкові проблеми. Зри в корінь" .

Підготував/ла : Оксана Лебедина

Дзеркало Тижня

«Дзеркало Тижня» - Останні новини України й світу. Лише достовірні новини політики, економіки, світу, культури й науки.

https://zn.ua/ukr/

Новини по темі
Поставити Путіна в незручну ситуацію, – Фурса про знижку для Росії на транзит газу.

Поставити Путіна в незручну ситуацію, – Фурса про знижку для Росії на транзит газу.

Україна пропонує Росії знижку у 50% на транзит газу. Якщо країна-агресорка погодиться – ціна на нього може суттєво впасти. ~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал ...

Олександр Пономарів - законодавець сучасної культури мови - ГЕН УКРАЇНЦІВ з Іриною Фаріон.

Олександр Пономарів - законодавець сучасної культури мови - ГЕН УКРАЇНЦІВ з Іриною Фаріон.

Мовознавець лицарського гарту, законодавець сучасної культури мови, кодифікатор правописних норм, перекладач, журналіст, професор, академік та розвінчувач ліберального гасла "єдина країна - єдіная страна". Про Олександра Пономарева - ідеолога агре...

«Схитрувати не вийде» : До яких обмежень готуватися мешканцям Києва у разі  «червоної»  зони /включення.

«Схитрувати не вийде» : До яких обмежень готуватися мешканцям Києва у разі «червоної» зони /включення.

Київ за кілька днів може перейти до "червоної» зони карантину. Прогнозує столичний голова Віталій Кличко. У п'ятницю Комісія з надзвичайних ситуацій мала узгодити точну дату, натомість затвердила перелік протиепідемічних обмежень, які запровадять ...

Дуже ефективно, – Комісаренко виступив за змішування вакцин.

Дуже ефективно, – Комісаренко виступив за змішування вакцин.

Вакцинація наразі є єдиним шляхом ефективної боротьби з коронавірусом. Але до цього треба звичайно додати і протиепідеміологічні заходи. Читати на сайті:

Зеленський ще остаточно не визначився, –  «слуга народу»  Фролов про ймовірну відставку Тарана.

Зеленський ще остаточно не визначився, – «слуга народу» Фролов про ймовірну відставку Тарана.

У ЗМІ у вересні з'явилася інформація про те, що міністра оборони Андрія Тарана можуть відправити у відставку. Однак щодо цього питання Володимир Зеленський ще остаточно не визначився. ~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал он...

1

Повінь в Іспанії: будинки затоплені, а авто пливуть вулицями.

Повінь в Іспанії: будинки затоплені, а авто пливуть вулицями.

Іспанський регіон Аліканте раптово накрила повінь. Стихію спричинила величезна кількість опадів. Через це вулиці перетворилися на канали, затоплені водою. Читати на сайті: ~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал онлайн – 24 Ка...

3 19