Італія не стане збільшувати витрати на оборону – Конте

Дзеркало Тижня 2
Італія не стане збільшувати витрати на оборону – Конте

Сьогодні Дональд Трамп вимагав від членів НАТО збільшити витрати на оборону до 4% ВВП.

Італія не направлятиме додаткові витрати на оборону, заявив прем'єр-міністр країни Джузеппе Конте на прес-конференції в рамках саміту НАТО в Брюсселі. За його словами, Італія успадкувала від колишнього уряду зобов'язання по видатках, що стосуються внеску до Альянсу, і жодних змін не вносила.

"Італія успадкувала зобов'язання по видатках, що стосуються внеску до НАТО, і які ми не змінювали. Ніяких додаткових витрат у нас не буде", - заявив Конте.

Раніше повідомлялося, що президент США Дональд Трамп відправив листи деяким лідерам країн-членів НАТО із закликом збільшити оборонні витрати. Потім під час сьогоднішньої зустрічі з лідерами НАТО Трамп вимагав збільшити витрати на оборону з 2% ВВП до 4%. Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після завершення саміту в Брюсселі підтвердив, що за підсумками дискусії з Трампом союзники погодилися збільшити витрати на оборону.

Крім того, Конте заявив про те, що у нього немає конфліктів з президентом Франції Еммануелем Макроном, який нещодавно критикував італійську владу за позицію з питань міграції. У той же час, Конте заявив про готовність захищати позицію Італії щодо мігрантів, передає "Інтерфакс-Україна".

Читайте також: Трамп заявив, що країни НАТО заборгували США за оборону

Нагадаємо, що минулого місяця Італія відмовилася прийняти низку суден з мігрантами, через що країну розкритикували її союзники по Європейському союзу.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна /
Залишайтеся в курсі останніх подій! Підписуйтесь на наш канал в Telegram