Кремль зможе при необхідності вирішити проблему з подарунком Трампу - помічник президента РФ

Сегодня 1
Кремль зможе при необхідності вирішити проблему з подарунком Трампу - помічник президента РФ
Вибір подарунка від президента РФ Володимира Путіна його американському колезі Дональду Трампу не стане проблемою, заявив напередодні майбутнього саміту в Гельсінкі лідерів двох країн помічник Путіна Юрій Ушаков, коментуючи інформацію ЗМІ про те, що Трамп пообіцяв передати Путіну невеликий подарунок. Про це повідомляє ТАСС.

"У нас є протокольний резерв різних подарунків. Завжди можна підібрати щось в залежності від ситуації", – зазначив Ушаков, пояснивши, що він сам цим питанням не займається, тому не може його коментувати.

Нагадаємо, що раніше Трамп заявив, що у нього є для Путіна невеликий подарунок, але який - буде відомо пізніше.

Нагадаємо, спецпредставник Держдепу США по Україні Курт Волкер зазначав, що зустріч президентів США і Росії Дональда Трампа і Володимира Путіна навряд чи принесе прогрес у вирішенні конфлікту на Донбасі, проте США не збираються змінювати свою позицію щодо України - підтримка територіальної цілісності і невизнання анексії Криму.

У свою чергу колишній заступник Верховного головнокомандувача ОЗС НАТО генерал Річард Шірреф відзначав, що президент США Дональд Трамп, послаблюючи НАТО, грає на руку російському лідеру Володимиру Путіну, який намагається дестабілізувати альянс.