Без сліду. Як повністю видалити Антивірус Avast з комп’ютера

Avast — один із найпопулярніших безкоштовних антивірусів. Що робити, якщо все ж знадобилося видалити програму?

Антивірус Avast часто можуть видаляти через встановлення іншої захисної програми. У таких випадках доводиться повністю видаляти з комп’ютера попередній антивірус. Щоб видалити Avast Free Antivirus повністю потрібно очистити систему від порожніх папок, розділів в реєстрі, непотрібних файлів.

Перед видаленням антивіруса, необхідно знайти в налаштуваннях Avast модуль самозахисту і відключити його. Отже, як же видалити антивірус Avast з вашого комп’ютера:

1. Видалення в панелі управління

Щоб видалити Антивірус Avast за допомогою цього методу, необхідно зайти в Панель управління — Параметри — Програми та засоби — Видалення або зміни програми. Далі знаходимо всі програми Avast і видаляємо їх. Після чого перезавантажуємо комп’ютер.

Якщо потрібно видалити Avast Security з комп’ютера Mac, потрібно зайти в папку Програми — двічі натиснути на значок Avast, щоб відкрити програму. Далі дивимося, чи активне вікно Avast Security, натискаємо Avast (в меню у верхньому лівому куті екрану) — Видалити Avast Premium Security.

ВАЖЛИВО!

Метод видалення за допомогою панелі управління не завжди працює коректно, тому існує ще кілька спосіб видалення Avast Free Antivirus.

2. Видалення утилітою-деінсталятором AvastClear

Цей метод передбачає використання утиліти avastclear.exe. Для цього потрібно зайти на офіційну сторінку https://www.avast.ru/uninstall-utility і слідувати інструкції.

— Завантажити avastclear. exe на ваш комп’ютер

— Запустити Windows в безпечному режимі

— Запустити утиліту

— Якщо ж ви з якихось причин встановили Avast не в папку за замовчуванням, потрібно буде знайти антивірус вручну.

— Далі натискаємо кнопку Видалити

— Перезавантажуємо комп’ютер.

3. Видалення додатком IObit Uninstaller

Завантажуємо деінсталятор IObit Uninstaller, знаходимо в списку програми Avast, ставимо галочку і натискаємо Видалити. Після видалення програма запропонує очистити залишкові файли і почистити реєстр. Для цього натискаємо у спливаючому вікні Очистити вручну, а після сканування клацаємо на кнопку Видалити. Після чого перезавантажуємо комп’ютер.

Після всіх дій з видаленням програми, на комп’ютері може залишитися розширення від Avast. Його можна відключити і видалити в параметрах розширень браузера.

Читайте також:

Новини по темі

Google тимчасово відкрила безкоштовний доступ до ігрового сервісу Stadia Pro.

Пропозиція буде доступна для користувачів з 14 країн.

1

Корабель «Союз-МС» успішно пристикувався до МКС

Корабель доставив на станцію нових членів екіпажу станції.

1

Астрономи виявили нову зірку-рекордсмена Чумацького Шляху.

Швидкість обертання зірки на 100 кілометрів на секунду вища за швидкість попереднього рекордсмена.

1

Цитрус представив телефон № 1 в Україні - нова лінійка realme вже в продажу.

7 квітня компанія Цитрус провела онлайн-презентацію, на якій була представлена нова лінійка смартфонів в Україні – realme 6

1

Велика маленька брехня. Компанія MediaTek махлювала з тестами на продуктивність — ЗМІ

Згідно з розслідуванням журналістів компанія MediaTek «завищувала» результати, коли телефони на базі їх процесорів проходили тест на продуктивність

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie