Finance.UA

«Finance.UA» - фінансові новини в Україні на проекті Finance.ua. Новинарний агрегатор фінансів в Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі та інших містах

https://news.finance.ua/ua/

В Україні можуть знизити ціни на внутрішні авіаперельоти.

Finance.ua як портал, що дбає про ваші фінанси, дізнався, що Міністерство інфраструктури пропонує частково компенсувати авіакомпаніям ціни на квитки на внутрішні перевезення.

Як повідомляє Урядовий портал, міністерство презентувало низку системних рішень для підтримки авіагалузі у найближчі роки.

Зниження ставки ПДВ на внутрішні перевезення з 20% до 7%:

  • зменшення податку дозволить українським авіакомпаніям зменшити вартість квитка та вплине на привабливість внутрішніх авіаподорожей. На рівні Уряду вже відкрито діалог між державою та бізнесом та досягнуто принципової згоди.

Впровадження PSO в авіагалузі:

  • йдеться про компенсацію з бюджету частини вартості квитка на критично важливих для держави маршрутах.

«Ми хочемо зробити польоти всередині країни доступними та комфортними. Щоб авіаперевізники конкурували за свого пасажира з залізницею та автоперевізниками. Наша глобальна ціль до 2024 року – об’єднати всю країну якісним пасажирським транспортом. Якраз механізм PSO дозволить нам максимально розширити мапу польотів в Україні і на перших етапах підтримати нові регіональні аеропорти та внутрішній туризм», – розповідає Олександр Кубраков, міністр інфраструктури України.

Аналогічний механізм уже запущено на залізниці в рамках пілотного проекту на маршруті Одеса — Ізмаїл.

Фонд для розвитку авіагалузі:

  • іншим системним рішенням, яке наразі активно розробляється державою, є створення Спецфонду для розвитку авіа- та залізничної інфраструктури, кошти якого можна буде направити у тому числі на будівництво та модернізацію аеропортової інфраструктури.

«Пандемічні» компенсації авіакомпаніям:

  • міністерство забезпечить відшкодування витрат українським авіакомпаніям за здійснені ними рейси з вивозу пасажирів у період запровадження обмежувальних заходів у зв’язку з пандемією COVID -19 у 2020 році. Кошти уже передбачені в держбюджеті на цей рік і незабаром будуть виплачені перевізникам.

Довідка Finance.ua:

  • президент Володимир Зеленський у четвер, 25 листопада, оголосив про створення національного авіаперевізника;
  • Україна у рамках реалізації Державної цільової науково-технічної програми розвитку авіаційної промисловості до 2030 року вкладе у розвиток галузі понад 34 млрд грн.
Новини по темі
Розстріли на Інститутській: у суді розглянули цивільні позови потерпілих.

Розстріли на Інститутській: у суді розглянули цивільні позови потерпілих.

Першого грудня у Святошинському суді Києва на засіданні у справі про розстріли на вулиці Інститутській 20 лютого 2014 року розглянули заявлені цивільні позови від потерпілих у справі.

Цензор.НЕТ

Брифінг 02.12.2021 Михайло Цимбалюк

Брифінг 02.12.2021 Михайло Цимбалюк

Брифінг народного депутата України Михайла Цимбалюка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

Брифінг народного депутата України Михайла Бондара Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Едуард Прощук

Брифінг 02.12.2021 Едуард Прощук

Брифінг народного депутата України Едуарда Прощука Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Мешканці Станиці Луганської розповіли про цинічний обстріл бойовиків.

Мешканці Станиці Луганської розповіли про цинічний обстріл бойовиків.

Прокуратура відкрила кримінальну справу через обстріл Станиці Луганської. Бойовики пошкодили залізничне ДЕПО, 4 будівлі підприємства та 1 житловий будинок. Залізничники досі оговтуються від пережитого. Читати на сайті:

Брифінг 02.12.2021 Дмитро Костюк

Брифінг 02.12.2021 Дмитро Костюк

Брифінг народного депутата України Дмитра Костюка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Анатолій Бурміч,  Ілля Кива

Брифінг 02.12.2021 Анатолій Бурміч, Ілля Кива

Брифінг народних депутатів України Анатолія Бурміча та Іллі Киви Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж: