Мені соромно за зростання цін на проїзд і за поведінку "євробляхерів" під ВР і Кабміном, - Грановський

Цензор.НЕТ 4
Мені соромно за зростання цін на проїзд і за поведінку

Про це він написав у Facebook, повідомляє Цензор.НЕТ.

Зокрема, нардепа дуже засмутило, що подорожчання проїзду, яке він назвав обґрунтованим, змусило людей вишикуватися в черги, аби встигнути купити якомога більше жетонів або поповнити свої картки за старою ціною.

"Мені дуже прикро усвідомлювати цей факт, і я хочу від імені української влади вибачитися за те, що за останні 4 роки ми не змогли зробити життя громадян кращим настільки, щоб такі зміни в ціні не мали для людей значення. Я не маю жодного сумніву в економічній доцільності підвищення тарифів на проїзд, але бачити в чергах і молодь, і людей середнього віку, пристойно одягнених і тих, хто не дуже, - за межею. У будь-якому разі, так це сприйняв я", - заявив Грановський.

Водночас він обурений поведінкою власників автомобілів на єврономерах під Верховною Радою і Кабміном.

"Я б не забував про те, що всі, хто приїхав на своїх автомобілях під стіни Верховної Ради і Кабміну, - це порівняно забезпечені люди, яким пощастило придбати свої автомобілі за хімічною формулою нерозмитнення своїх залізних коней. Схема стара, схема зрозуміла, і всі її принади, як на долоньці. Про дещо просити такі щасливці можуть, організовуватися в профспілки - будь ласка, лобіювати нове законодавство - вперед, але бити депутатів - ідіотизм і черговий політичний фарс... Мені було соромно переглядати відеоролики, викладені в мережу цілком поважними інтернет-ресурсами, які відкрито глузували з того, як якісь напівбойовики принижували окремих депутатів самими різними демократичними способами", - написав нардеп.

Мені соромно за зростання цін на проїзд і за поведінку євробляхерів під ВР і Кабміном, - Грановський 01

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3076592