Етична комісія Львівського медуніверситету не виявила сексизму у доповіді професора Білобривки

То є Львів 3

Ростислав Білобривка

Професор Білобривка вважає, що жінка нічого не відкриває, «адже як може таємниця відкривати таємницю»

Етична комісія Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького не виявила у доповіді професора Ростислава Білобривки антинаукових та сексиських тверджень.

Про це виданню Tvoemisto.tv повідомив ректор ЛНМУ імені Данила Галицького Борис Зіменковський.

Комісія перевірила доповідь з виступу Білобривки на квітневій конференції «Свідомість, мозок, мова», в якій раніше виявили низку сексиських тверджень. Зокрема, професор заявив, що «жінка нічого не відкриває, відкриває завжди тільки чоловік. Жінка завжди чекає, коли її відкриють, адже вона ж є сама таємниця, то як може таємниця відкривати таємницю. Їй це не потрібно від природи. А відкривати, проникати кудись це суто чоловіка справа».

За словами Бориса Зіменковського, етична комісія визнала Білобривку невинним. На запитання, чому етична комісія прийняла саме таке рішення, він відповів виданню: «Бо це етична комісія».

Ростислав Білобривка сказав ZAXID.NET, що йому нічого не повідомили про рішення етичної комісії. «Вам треба звернутися до етичної комісії, бо я нічого не знаю», – зазначив він.

Доповідь Ростислава Білобривки ще має перевірити Міністерство освіти і науки. Якщо перевірка МОН виявить у роботі Білобривки дискримінаційні чи антинаукові тврдження, його можуть позбавити вченого звання.